Irena Kuczyńska
Pleszewianie

Zabawy pleszewianek

Ponad 1000 pleszewianek wyszło w ubiegły weekend z domu, żeby zabawić się na koncertach i imprezach z okazji Dnia Kobiet. Gwiazdą największego w Pleszewie koncertu była Eleni.

Zabawy pleszewianek trwają od dwóch tygodni. Do tradycyjnego już świętowania w Kołach Gospodyń Wiejskich, dochodzą imprezy organizowane w mieście i to płatne.

  Koncert Eleni - foto www.pleszew.pl

Żeby się zabawić we własnym gronie, panie są w stanie zapłacić. I to nawet 40 złotych, jak to było w przypadku koncertu Eleni w największej hali sportowej w mieście, gdzie koncertu wokalistki słuchało prawie 800 osób.

Czy 50 złotych jak to było w przypadku imprezy zorganizowanej tydzień wcześniej w restauracji Baks przez Małgorzatę Luźniarek.

Małgorzata Luźniarek i Renata Reszel
     Zabawa w restauracji Baks. Zdjęcia za zgodą portalu www.pleszew.naszemiasto.pl

W ostatnią sobotę  250 pań bawiło się na wieczorku zorganizowanym w Domu Parafialnym przez osiedle Wokół Wieży z Dorotą Żarnowską na czele.

 Dorota Żarnowska wznosi toast    Impreza w Domu Parafialnym foto z portalu www.pleszew.naszemiasto.pl

Również w nowym wigwamie na osiedlu Rodzinnym panie się bawiły i w GCK w Dobrzycy, gdzie wystąpił kabaret Old Spice Girls.

   Old Spice Girls w Dobrzycy foto GCK Dobrzyca

Coś się zmienia. Panie wychodzą z domów, chcą się integrować, płacą za to. I bawią się razem trzy pokolenia. I święto kobiet, dawniej kojarzone z dyżurnym goździkiem od szefa w pracy, zmienia się w pełne radości imprezowanie w gronie przyjaciółek, znajomych, sąsiadek.

Źródło: https://www.rc.fm/news/pleszew-zabawa-pleszewianek.html

Skomentuj na Facebooku