Złoto dla Famotu podczas największych targów przemysłu

Irena Kuczyńska6 czerwca 20222min
Kolejny sukces Pleszewskiego FAMOTU oraz DMG MORI POLSKA. Złoty Medal Targów Poznańskich odebrali prezesi zarządów obu firm podczas największych targów przemysłu 4.0 w Europie Środkowo-Wschodniej
1a.jpg

 

To prestiżowe wyróżnienie FAMOT i  DMG MORI Polska otrzymały podczas ITM INDUSTRY EUROPE 2022 (organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie). W ten sposób nagrodzono pionowe frezarskie centrum obróbkowe M1.

 

W dniu 31 maja nagrodę w imieniu FAMOT odebrał Prezes Zarządu Mariusz Derbich, a z ramienia DMG MORI Polska, Prezes Zarządu Marek Osiński.

Pionowe frezarskie centrum obróbkowe M1 zostało wprowadzone na rynek jesienią 2020 roku i od razu zdobyło sympatię klientów, łącząc atrakcyjną cenę z szerokim spektrum możliwych zastosowań w obróbce frezarskiej.

Targi ITM INDUSTRY EUROPE to bogata ekspozycja, która pozwala poznać wszystkie aktualne trendy z wszystkich kluczowych gałęzi przemysłu. Są to m.in.: obrabiarki do metali, narzędzia, automatyka przemysłowa, robotyka, metalurgia, odlewnictwo, spawanie i cięcie, obróbka powierzchni, technologie addytywne, oprogramowanie i metrologia przemysłowa.

 

Blisko sześciuset wystawców, tłumy zwiedzających, cztery hale pełne innowacji w przemyśle, warsztaty i pokazy oraz panele dyskusyjne na trzech scenach – tak w pigułce wyglądały największe targi przemysłu 4.0 w Europie Środkowo-Wschodniej – ITM INDUSTRY EUROPE. Na wydarzenie zarejestrowało się więcej uczestników niż przed pandemią w 2019 roku. (mtp.pl)

 

Więcej o produkcie M1 na stronach: M1 Pionowa obróbka frezarska DMG MORI