Amerykańskie auta zjadą do Pleszewa

Avatar photoIrena Kuczyńska13 lipca 20225min
290189481_106716278764973_4933091375098651707_n.jpg
W Pleszewie trwają przygotowania do zlotu aut amerykańskich Pleszew American Cars. Impreza dla fanów amerykańskich samochodów, motocykli odbędzie się w następnym tygodniu 23 i 24 lipca na placu Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.
Zapisów na Pleszew American Cars nie ma, kto przyjedzie to będzie, płaci wpisowe, otrzymuje pakiet i wjeżdża na plac. Impreza startuje w sobotę ale już od piątku można korzystać z pola namiotowego.
Pokazy i koncerty
Program zlotu jest urozmaicony.  Zaczyna się od prezentacji aut i wyboru samochodu zabytkowego, który w niedzielę, w samo południe, zagra w musicalu „Grease” w wykonaniu Teatru co jest Grane. Kolejną sobotnią atrakcją będzie koncert i nagranie samochodów z silnikiem V8 do utworu na motywach „Smoke on the Water” Deep Purple. Wieczorem w amfiteatrze koncerty –  rockowy oraz zespołu 4 Szmery.

Na bieżąco o imprezie  TUTAJ

 Auta i foodtrucki
W niedzielę o 10.00 powtórna prezentacja aut, w południe musical „Grease”, zaś o 13.00 amerykańskie samochody przejadą po mieście. W ramach Pleszew American Cars odbywać się będzie Festiwal Smaków Foodtrucków. Jeśli  jesteś właścicielem auta lub motocykla w  amerykańskim stylu, wypoleruj swoją perełkę, spakuj się, zabierz ze sobą dobry humor, przyjeżdżaj w przyszłą sobotę do Pleszewa. Niech będzie nas jak najwięcej, a warkot naszych silników niech usłyszy cała Polska – zaprasza Zbigniew Sobkowiak.
Pleszew American Cars
Foodtrucki
Partnerem wydarzenia jest  Zajezdnia Kultury w Pleszewie

 


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska