Anielska zabawa

Avatar photoIrena Kuczyńska29 października 20182min
aniolki.jpg

W tę środę na Osiedlu Piastowskim w Pleszewie odbędzie się Bal Świętych i Aniołów z udziałem wykwalifikowanych animatorów zabaw dla dzieci i młodzieży.

Do udziału w imprezie, która rozpoczyna się o godzinie 17.00, zachęcają proboszczowie pleszewskich parafii.

Bal organizuje Stowarzyszenie Niezależnych Twórców Filmowych „Perspektywa” w Pleszewie. Wystarczy przebrać się za jednego ze świętych, których opisy można znaleźć na stronach internetowych, albo przypiąć sobie skrzydła, przywdziać białą szatę, głowę przyozdobić błyszczącą aureolą i przybyć na boisko przy bloku nr 7 aby doskonale się bawić.

Organizatorzy, którzy zaprosili do pomocy animatorów zabaw dla dzieci, zapewniają, że zabawa będzie przednia i nikt nie będzie się nudzić. Jak na bal przystało, będą też tańce.

O nagłośnienie i oświetlenie zadbać ma zaproszony do współpracy zespół profesjonalistów. Zaś do udziału w balu zaproszeni są też dorośli, zwłaszcza rodzice „aniołków” i innych przebierańców.

Będzie krótka modlitwa, ale przede wszystkim radość i zabawa”, wszak zgodnie z piosenką wykonywaną przez Arkę Noego „każdy święty chodzi uśmiechnięty”.

Czytaj też Radio Centrum http://www.rc.fm/news/pleszew-anielska-zabawa.html


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska