Apartamenty Pod Wierzbami czekają!

Irena Kuczyńska9 października 201915min
Zdjęcie-czołowe.jpg

Jeśli chcecie zamieszkać w Gołuchowie, firma Bauking ma dla Was ofertę nie do odrzucenia. 24 Apartamenty Pod Wierzbami. Jeśli zarezerwujecie mieszkanie do końca tego roku, możecie skorzystać z licznych bonusów.

W samym centrum Gołuchowa powstaje trzykondygnacyjny budynek z 24 apartamentami. Gotowy ma być w październiku tego roku. Klucze, właściciele mieszkań, otrzymają w pierwszej połowie pierwszego kwartału 2020 roku.

Ale już teraz warto zapoznać się z ofertą inwestora, tym  bardziej, że dla tych, którzy zdecydują się na kupno  apartamentu  w przedsprzedaży, inwestor ma kilka prezentów.

Jednak o tym, za chwilę. Na początek zalety lokalizacji Apartamentów Pod Wierzbami, bo tak nazywa się budynek, którego budowa jest w toku. Znajduje się  przy ulicy Gorgolewskiego, więc w samym centrum Gołuchowa.

Blisko stąd do sklepów, do Urzędu Gminy, do biblioteki, do restauracji, na targowisko, do ośrodka zdrowia, na przystanek autobusowy, na cmentarz  oraz do kościoła.

Niedaleko stąd  do szkoły podstawowej i do jeziora, nie mówiąc o parku gołuchowskim z zagrodą żubrów, Zamkiem Czartoryskich i Ośrodkiem Kultury Leśnej.

Mieszkając w centrum Gołuchowa, w weekendy można  czuć się jak na wczasach, wędrując po lasach pieszo czy rowerem, spacerując po parku, zażywając kąpieli wodnych i słonecznych nad gołuchowskim zalewem.

Apartamenty Pod Wierzbami – to 24 mieszkania różnej wielkości od 67,42 metrów kwadratowych  do 73,78 metrów kwadratowych.

Projekt przewiduje  podział przestrzeni na przedpokój otwarty na  salon z kuchnią (w największym mieszkaniu jest to ponad 35 m2), dwa pokoje i łazienkę. Jest oczywiście  możliwość oddzielenia kuchni ścianką od salonu. Ale można też z przestrzeni salonu wydzielić dodatkowy pokój.

Każdy apartament – także na parterze, ma balkon ze szklaną balustradą albo taras. Na tarasie położono deskę tarasową.

Od podwórka na parterze przewidziano mieszkania nie tylko z tarasem ale też z ogródkiem, gdzie można uprawiać warzywa i zioła np. w skrzynkach, co jest ostatnio bardzo modne.

Na pierwszym piętrze są mieszkania z bardzo dużymi balkonami – odpowiednio 15 i 9 metrów kwadratowych. Na takich balkonach zmieści się nie tylko stolik z krzesełkami ale też skrzyneczki, w których można hodować kwiaty a także własne zioła czy pietruszkę do rosołu.

Apartamenty  Pod Wierzbami są budowane z myślą o wygodzie i komforcie przyszłych mieszkańców. Wszystkie ściany dzielone z sąsiadami, zbudowano z pustaków akustycznych. Nie przebije się przez nie żaden dźwięk.

Także ci, którym przypadną mieszkania szczytowe, nie muszą się bać chłodu. Wszystkie ściany zewnętrzne w Apartamentach Pod Wierzbami, docieplono 20 – centymetrową warstwą.

Termomodernizacja budynku pozwoli zaoszczędzić w zimie na ogrzewaniu, które jest gazowe. Każde mieszkanie ma swój licznik. No i kanał wentylacyjny i spalinowy, dzięki czemu nie będzie przenikania zapachów od sąsiada.

Amatorzy jazdy na rowerach nie muszą się bać o swoje jednoślady. A rodzice małych dzieci nie będą  musieli dźwigać wózka na drugie piętro.

Także o tym inwestor pomyślał. Projekt Apartamentów Pod Wierzbami  uwzględnia dwa pomieszczenia na rowerownię i wózkarnię. Każdy właściciel mieszkania otrzyma dwa haki  na powieszenie rowerów.

No i klatki schodowe. Przyjazne od samych drzwi wejściowych, bo wyłożone płytą meblową, dzięki  czemu odgłosy z klatki schodowej będą w mieszkaniach niesłyszalne.  Taka płyta doskonale harmonizuje z drewnianymi wejściowymi drzwiami, oczywiście antywłamaniowymi.

Ale żadne słowo nie zastąpi obrazu. Dlatego, z myślą o przyszłych lokatorach, inwestor przygotował wizualizację urządzenia przyszłych apartamentów wg najnowszych standardów.

Aranżacja przestrzeni zaprojektowana  przez architektów wnętrz może się przydać przy podejmowaniu decyzji o kupnie mieszkania właśnie w Gołuchowie i to w Apartamentach Pod Wierzbami.

Przy budynku mieszkalnym powstanie 36 miejsc parkingowych, za które trzeba będzie zapłacić. Do każdego mieszkania przyporządkowany jest jeden. Na drugi dodatkowy, a jest ich 11, mają szanse osoby, które zakupią apartament w pierwszej kolejności.

I tak miękko przechodzimy do bonusów, które firma Bauking przygotowała dla tych  nabywców mieszkań, którzy zarezerwują je (wpłacając 15 procent kosztów mieszkania) do 31 grudnia 2019 roku.

Otrzymają oni  jeden parking za darmo  i drugi parking w promocyjnej cenie 5 000 złotych. Podczas gdy po 1 stycznia 2020 roku pierwszy parking gratis,  drugi  –  7 000 zł.

Jednak największym bonusem dla tych, którzy skorzystają z przedsprzedaży apartamentów do końca 2019 roku, jest cena mieszkania.

Do 31 grudnia 2019 roku metr kwadratowy kosztuje TYLKO  3850 złotych, po 1 stycznia 2020 roku cena wzrasta do 3950 zł.

Tak to wygląda w przeliczeniu na konkretne apartamenty:

  1. Apartament o powierzchni 67,42 m2 – cena podstawowa 286 535 zł , cena promocyjna 259 567 zł: kupując w przedsprzedaży oszczędzasz 26 968 zł  i drugi parking masz za 5000 zł
  2.  Apartament o powierzchni 69,82 m2 – cena podstawowa 296 735 zł, cena promocyjna – 268 807 zł; kupując w przedsprzedaży oszczędzasz 27 928 zł i drugi parking masz za 5000 zł
  3. Apartament o powierzchni 71,38 m2 – cena podstawowa  303 665 zł, cena promocyjna 274 813 zł , kupując w przedsprzedaży oszczędzasz 28 552 zł  i drugi parking masz za 5000 zł
  4. Apartament o powierzchni  73,78 m2 – cena podstawowa 313 565 zł, cena promocyjna 284 053 zł, kupując w przedsprzedaży oszczędzasz 27 812 zł i drugi parking masz za 5000 zł

Warto więc liczyć, myśleć i szybko decydować się na piękne mieszkanie w  w ciekawie położonym budynku, ogrodzonym i monitorowanym.

Dla tych, którzy zdecydują się na zakup mieszkania Apartamentach Pod Wierzbami w 2019 roku, firma Bauking ma jeszcze jeden bonus. Jest to możliwość skorzystania z usługi szpachlowania i malowania mieszkania w ofercie specjalnej przez firmę pracującą na budowie.

Po 1 stycznia 2020 roku taka usługa jest też możliwa w opcji wykonania. Zatem im  szybciej zarezerwujesz mieszkanie w Apartamencie Pod Wierzbami, tym mniej zapłacisz i będziesz mieć większy wybór mieszkania.

Ale to jeszcze nie wszystkie bonusy, jakie swoim potencjalnym klientom oferuje firma Bouking. Kupując mieszkanie w kredycie, nie trzeba się martwić formalnościami.

Zatrudniony przez firmę agent wszystko załatwi  – za darmo – za przyszłych właścicieli mieszkania. Mając kontakt z 18 bankami, dobierze taką ofertę, która będzie najbardziej korzystna. Doradca doradzi bezpłatnie zarówno tym, którzy zdecydują się na kupno w 2019 roku, jak i tym, którzy apartamenty kupią w 2020 roku.

Apartamenty Pod Wierzbami przy ulicy Gorgolewskiego w Gołuchowie są  na ukończeniu. Wszystkie prace zostaną zakończone w październiku.

Klucze – nabywcy mieszkań otrzymają w pierwszej połowie pierwszego kwartału 2020 roku.

Jeśli oferta firmy Bauking Was interesuje, możecie zajrzeć na stronę internetową www.bauking.pl.

Można też zerknąć na profil firmy na portalu społecznościowym TUTAJ, gdzie wszystkie nowinki na bieżąco są zamieszczane, razem ze zdjęciami.

Można  zadzwonić  do inwestora.   Violetta Dzierla tel. 516 741 931 odpowie też na wszystkie pytania, które skierujecie pocztą elektroniczną biuro@bauking.pl.

Ale najlepiej wybrać się do Gołuchowa osobiście, żeby zobaczyć na własne oczy powstający tam budynek i nabrać ochoty na zakup Apartamentu właśnie tam Pod Wierzbami.

Warto dodać, że w Kaliszu tyle trzeba zapłacić za lokal o powierzchni 50 metrów kwadratowych.

Wizualizacja zagospodarowania terenu wokół Apartamentów Pod Wierzbami

uchowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P