Bombka inspirowana lasem

Irena Kuczyńska16 grudnia 20203min
Bombka-inspirowana-lasem.jpg
Ośrodek Kultury Leśnej Gołuchowie zaprasza dzieci  do udziału w konkursie na najpiękniejszą ozdobę choinkową inspirowaną lasem.
Zasady są proste: trzeba zrobić ozdobę z leśnymi akcentami, sfotografować ją, zamieścić na profilu OKL na Facebooku i zbierać “lajki”. Ozdoby z największą liczbą polubień zostaną nagrodzone.
LINK DO KONKURSU TUTAJIch twórcy otrzymają firmowe kubeczki OKL-u i kalendarze.

Zwykle Ośrodek Kultury Leśnej organizował w przedświątecznym czasie warsztaty plastyczne dla dzieci. Tym razem dzieci mają wykonać ozdoby choinkowe samodzielnie w domu i wysłać zdjęcia. Będzie nam miło, jeśli na zdjęciu zobaczymy też ciebie – zachęcają organizatorzy konkursu.
Ozdoba musi być inspirowana lasem, można wykorzystać szyszki, korale jarzębiny, gałązki. Technika wykonania bombki – dowolna. Aby wziąć udział w konkursie trzeba wykonać ozdobę choinkową, zrobić zdjęcie i zamieścić je na profilu Ośrodka Kultury Leśnej na Facebooku, pod postem informującym o konkursie.

Trzeba też zachęcać znajomych do “lajkowania” zdjęcia z ozdobą. Konkurs potrwa do 20 grudnia. Przewidziano 20 nagród.

Pierwszych dziesięć zdjęć z największą liczbą polubień zostanie nagrodzonych pięknymi kubkami na napoje rozgrzewające w długie zimowe wieczory. Druga dziesiątka może liczyć na kalendarze ścienne z eksponatami wystaw organizowanych w OKL.

Organizatorzy konkursu zachęcają też do przysyłania swoich prac albo dostarczenia ich osobiście do budynku KASY (ul. Działyńskich 2), gdzie mieści się administracja OKL. Wtedy ozdoby trafią na choinkę, która będzie ubierana w przyszły poniedziałek w oszklonym łączniku między Powozownią i Owczarnią. Dzięki temu, każdy będzie mógł je zobaczyć.