Człowiek od zadań specjalnych w Pleszewie

Avatar photoIrena Kuczyńska18 listopada 20192min
Kossakowski.png

W poniedziałek o godzinie 17.00 w dużej sali estradowej Domu Kultury w Pleszewie przy ulicy Kolejowej 3 odbędzie się spotkanie z dziennikarzem, podróżnikiem Przemysławem Kossakowskim.

Zaprasza na nie Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Pleszew.

Spotkanie miało się odbyć w bibliotece, jednak osób nim zainteresowanych jest tak dużo, że przeniesiono je do sali estradowej Domu Kultury.

Dzisiejszy gość biblioteki jest dziennikarzem, podróżnikiem, autorem cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja” oraz „Wtajemniczenie”.

W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Pokłosiem jego podróży stała się książka „Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku.

W drugim programie poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Przemek Kossakowski – człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie.

Podczas spotkań opowiada o tym czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć.


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska