Inny wymiar grozy i mroczne klimaty w pleszewskiej bibliotece

Avatar photoIrena Kuczyńska24 października 20235min
387507913_339361978640618_6705089809953973377_n.jpg
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie zaprasza na spotkanie autorskie i wystawę pt. "Inny wymiar grozy". Bohaterkami będą dwie  kobiety - autorka grafik, obrazów, którymi ozdabia też ciało w studium tatuażu oraz pisarka, autorka horrorów i tekstów grozy oraz

 

Twórczość obu pań łączą mroczne klimaty. Stąd zaproszenie ich obu na jedno spotkanie.

Książki i malowidła

Anna Musiałowicz – z wykształcenia pedagog – resocjalizator, z natury włóczykij, z zamiłowania pisarka. Jest autorką 18 książek w większości horrorów, science fiction, fantasy. W najnowszej „Śnieg jeszcze czysty” główną bohaterką uczyniła słowiańską wieś pełną demonów i przesądów, które wciąż pokutują w polskim społeczeństwie. Anna Musiałowicz  jest też współtwórczynią projektu Anuskha&Bethuskha zajmującego się malowaniem odzieży, co znają pleszewianie z pokazu na torowisku.

Anuskha&Bethuskha

Niezwykły pokaz niezwykłych strojów na peronie

Pokaz strojów malowanych na peronie
Obrazy i tatuaże

Druga gościni to Vanessa Łukasiewicz znana jako Bandana – utalentowana tatuatorka, do niedawna związana z pleszewskim salonem tatuażu Old Times Studio, aktualnie pracująca w Poznaniu, gdzie ozdabia ciała tatuażami także wg własnych obrazów, szkiców, grafik, które zaprezentuje w piątek na wystawie w Bibliotece Miasta i Gminy w Pleszewie. Spotkanie w mrocznych klimatach rozpoczyna się o 18.00.

Rysunki i grafiki Vanessy Łukasiewicz

Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska