Kolekcjonerzy … do kolekcji

Avatar photoIrena Kuczyńska26 września 20194min
Kolekcjonerzy.jpg

Trwają zapisy do udziału w VI Pleszewskich Spotkaniach Kolekcjonerskich, które odbędą się 20 października w Hali Sportowej przy ul. Bolesława Krzywoustego.

Z każdym rokiem przybywa chętnych do zaprezentowania swoich zbiorów i kolekcji. A program imprezy jest coraz bardziej urozmaicony.

Tegoroczne Pleszewskie Spotkania Kolekcjonerskie wpisują się w 5 – lecie otwarcia największej hali sportowej w mieście. Jednym z pomysłodawców imprezy jest Piotr Świderski – nauczyciel, wychowawca, a przede wszystkim kolekcjoner.

W przypadku Piotra trzeba się raczej pytać, czego on nie zbiera, bo kolekcji ma on kilka m.in. znaczków, monet. I to u Piotra – tel. 691 277 180 można zgłaszać swój udział w VI Pleszewskich Spotkaniach Kolekcjonerskich.

W ubiegłych latach wystawiano stare zegary, sprzęt AGD, sprzęt RTV, książki, znaczki, stare pocztówki, ołówki, magnesiki, widokówki, robótki ręczne, zdjęcia ale też stare motocykle. Bo kolekcjonować można wszystko.

Spotkania to raj dla kolekcjonerów ale też zwiedzających. Można się zainspirować i też zacząć coś kolekcjonować. Wracając do zapisów, trzeba to zrobić jak najprędzej, żeby organizatorzy mogli jak najlepiej VI Pleszewskie Spotkania Kolekcjonerskie zorganizować.

W 2018 roku w Spotkaniach uczestniczyło 90 kolekcjonerów. Piotr Świderski przewiduje, że w tym roku ich liczba przekroczy 100.

Relacja z IV Spotkań Kolekcjonerskich w Pleszewie TUTAJ

RADIO CENTRUM Do kolekcji


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska