Konkursy w szkołach

Avatar photoIrena Kuczyńska26 lutego 20183min
TROJKA-czoło.jpg

W piątek upłynął termin składania ofert w konkursach na dyrektorów pleszewskich szkół : Dwójki i Trójki.

Rzecznik pleszewskiego magistratu Anna Bogacz potwierdza, że wśród nich nie ma oferty aktualnego dyrektora Zespołu Szkół Publicznych nr 3.

 Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie - foto Facebook

Wpłynęła jedna oferta do Zespołu Szkół Publicznych nr 2 i złożyła ją aktualna dyrektorka Romana Kaczmarek, co potwierdziła radiuCENTRUM.

O stanowisko dyrektora największej w mieście szkoły, ubiegają się dwie osoby, ale nie ma wśród nich aktualnego dyrektora. Grzegorz Jenerowicz nie mógł wystartować w konkursie, ponieważ nie zdążył załatwić na czas oceny pracy dyrektora, która jest ważna 5 lat.

Kiedy już wiedział, że oceny na czas nie otrzyma, poinformował o tym swoich współpracowników i zapewnił, że pomoże się przygotować temu, kto ewentualnie wystartuje w konkursie. Jednak nikt z Trójki nie złożył swojej oferty.

Wśród dwóch zainteresowanych konkursem, jest jedna osoba spoza Pleszewa, druga jest dyrektorką innej szkoły podległej burmistrzowi Pleszewa.

Ale to są wiadomości nieoficjalne. Konkurs 6 marca. Potem kolejne dwa: w ZSP w Taczanowie Drugim i w Kowalewie. Na koniec przedszkola „Słoneczne” i „im. Misia Uszatka”, gdzie szykują się duże zmiany.

Zespół Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie

Źródło: http://www.rc.fm/news/pleszew-na-dyrektorow-szkol.html


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska