Książnica Pedagogiczna i jej gość Miłosz Brzeziński

Irena Kuczyńska2 października 20226min
Książnica Pedagogiczna w Pleszewie organizuje spotkanie z Miłoszem Brzezińskim - autorem licznych publikacji dotyczących rozumienia i praktycznego zastosowania psychologii akademickiej.
305934621_5410660362374070_8050807196110060407_n.png

Spotkanie jest kropką nad “i”  po remoncie  biblioteki, długo oczekiwanym i niedawno ukończonym – podkreśla kierowniczka Justyna  Biegańska. Książnica Pedagogiczna przy ul. Ogrodowej – to miejscówka, którą trzeba znać.

Książnica Pedagogiczna – tu pomocy szukają pleszewianie, którzy chcą uzupełniać wykształcenie. Justyna Biegańska każdemu pomoże znaleźć poszukiwaną literaturę
Nowocześnie i klimatycznie

Remont siedziby biblioteki pedagogicznej w Pleszewie, która jest filią Książnicy Pedagogicznej w Kaliszu, był potrzebą chwili, zwłaszcza po tym, jak Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Pleszewie, przeniosła się do budynku dawnego dworca kolejowego.

Książnica pedagogiczna – zdjęcia starego Pleszewa
Teraz i tu, przy ul. Ogrodowej, jest nowocześnie ale też klimatycznie, zwłaszcza, że część mebli z lat 60. po renowacji, pozostawiono.
… – to nie tylko książki dla pedagogów
biblioteka pedagogiczna – miejscem, które warto odwiedzać
 Miłosz Brzeziński
W tej przestrzeni, pełnej półek z książkami, w środę 5 października o godzinie 16.00 odbędzie się spotkanie autorskie z Miłoszem Brzezińskim – certyfikowanym  coachem, wykładowcą akademickim, mentorem, ekspertem w zakresie efektywności i społecznego rozumienia zjawisk psychologicznych, autorem książek opatrzonych wiele mówiącymi tytułami jak “Zaufarium”, “Głaskologia” Życiologia, “Wy Wszyscy Moi Ja”.
Nauczyciele, studenci, uczniowie
Książnica pedagogiczna w Pleszewie to miejsce odwiedzane przez nauczycieli, studentów a ostatnio też uczniów szkół średnich przygotowujących się do olimpiady albo osób podnoszących kwalifikacje. Znajdują tu książki ale też fachową poradę, zwłaszcza jeśli nie szukają konkretnych tytułów tylko mają temat, do którego trzeba znaleźć literaturę. Książnica Pedagogiczna to edukacyjna miejscówka w Pleszewie, przy ul. Ogrodowej, którą warto odwiedzić.