Marszew zaprasza na Agromarsz!

Irena Kuczyńska5 października 20193min
Marszew-Agromarsz.jpg

Na Jesienne Targi Rolno – Ogrodnicze “Agromarsz” zaprasza w niedzielę do podpleszewskiego Marszewa Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Tematem wiodącym imprezy jest “Przyjazna energia w domu i w zagrodzie”.

Targi potrwają od godziny 9.00 do 16.00. Program jest bardzo bogaty. Od 10.30 przy pawilonie 16. rozpoczną się pokazy palenia w piecu bez dymu i bez smrodu i pokazy atestacji spryskiwaczy. O 13.00 w biurowcu rozpocznie się szkolenie dla rolników poszkodowanych przez suszę.

Będzie mowa o zapobieganiu i niwelowaniu skutków suszy. Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej na swoim stoisku zainaugurują program “Czujka na straży twojego bezpieczeństwa”. Podczas Agromarszu będzie można uzyskać informacje o programach “Czyste powietrze” i “Agroenergia”.

Targom Rolno – Ogrodniczym towarzyszy pokaz maszyn rolniczych, przydomowych oczyszczalni ścieków, materiałów budowlanych a także kiermasz a na nim sadzonki drzewek i krzewów, kwiaty, miody, architektura ogrodowa, wszystko co może zainteresować działkowicza.

Targi do okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, spotkań ze znajomymi i zakupienia jakiejś ciekawej roślinki do ogródka.

Radio Centrum AGROMARSZ zaprasza

Foto Agromarsz 2018