Zaprojektuj kartkę na Boże Narodzenie

Avatar photoIrena Kuczyńska13 listopada 20203min
Kartka-czolo.jpg

Dom Kultury w Pleszewie zaprasza do udziału w XXIV Wielkopolskim Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową Pleszew 2020.
Ze względu na pandemiczne obostrzenia, można wypełnić interaktywny formularz i dołączyć do niego zdjęcie wykonanej kartki – informuje Przemysław Marciniak – dyrektor pleszewskiej Zajezdni Kultury.Trudny pandemiczny czas spowodował zmiany formuły konkursu, w którym od 24 lat uczestniczą przedszkolacy, uczniowie różnych typów szkół oraz podopieczni ośrodków pomocy z całej Wielkopolski. Korzystając z doświadczeń konkursu muzycznego „NieBANAlni”, gdzie większość działań odbywała się on-line, Zajezdnia Kultury przenosi i ten konkurs do przestrzeni wirtualnej.
Do 2 grudnia uczestnicy konkursu mogą nadsyłać swoje prace pocztą ale też drogą elektroniczną, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz zamieszczony na stronie internetowej Domu Kultury, dołączyć do niego zdjęcie wykonanej na konkurs kartki i czekać na werdykt komisji. Ta prawdopodobnie też otrzyma od organizatora pendrive ze zdjęciami kartek i wyłoni zwycięzców w kategoriach wiekowych.
Także finał konkursu odbędzie się on-line na Facebooku Domu Kultury. Nagrody, już nie wirtualne, ale realne, wraz z dyplomami, zostaną do laureatów wysłane pocztą – zapewnia dyrektor DK Przemysław Marciniak.
Partnerem konkursu, któremu patronuje Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Burmistrz MiG Pleszew, jest radio Centrum.


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska