Pleszewskie Aukcje Charytatywne zbierają na auto!

Irena Kuczyńska28 kwietnia 20215min
Auto-czolo.jpg

W Pleszewie funkcjonuje oddział kaliskiej Fundacji Bread of life, który organizuje Pleszewskie Aukcje Charytatywne na rzecz potrzebujących.

Dystrybuuje też żywność dla pleszewskich potrzebujących, korzystając z kaliskiego samochodu. Teraz liderzy Fundacji postanowili zebrać pieniądze na swoje pleszewskie auto. Zorganizowali więc zrzutkę.

Pleszewski oddział, jakkolwiek jeszcze nieformalny, jest bardzo aktywny. Nie ma chyba pleszewianina, który nie zetknąłby się z Pleszewskimi Aukcjami Charytatywnymi, które funkcjonują w ramach kaliskiego Oddziału Fundacji Bread of life.

Więcej TUTAJ

W internecie prawie cały czas odbywają się aukcje na rzecz osób potrzebujących finansowego wsparcia na leczenie, głównie dzieci, bo ich cierpienia najszybciej trafiają do serc i otwierają portfele.

Ale pleszewski oddział, który w październiku będzie już samodzielny, działa też w zakresie dystrybucji żywności z Kalisza dla potrzebujących w Pleszewie i gminie.

Żywność z Banku Żywności trafia do samotnych matek, seniorów, podopiecznych Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. “Gdybyśmy mieli swoje auto, moglibyśmy tego jedzenia więcej do Pleszewa przywieźć, mniej żywności by się marnowało”  – powiedział radiu Centrum lider Pleszewskich Aukcji Charytatywnych Konrad Świderski, który uruchomił na Pleszewskich Aukcjach Charytatywnych  zbiórkę pieniędzy  na samochód dostawczy dla Fundacji.
TUTAJ

Trzeba uzbierać około 20 000 złotych na auto i na opłaty.  “Kochane Anioły, wierzymy w to, że dodacie nam skrzydeł” – apeluje Konrad do pleszewian. Można też wpłacać pieniądze na konto kaliskiego oddziału Fundacji Bread of life.

Fundacja Bread of life ul.Śródmiejska 24a 62-800 Kalisz 40 1090 1346 0000 0001 1420 0591 Z dopiskiem samochód Pleszew