Pleszewskie granie w Orkiestrze Owsiaka

Irena Kuczyńska13 stycznia 20194min
Czoło.jpg

Pleszew gra ostro. Strumień pieniędzy wciąż płynie i Owsiakowe granie słychać w różnych miejscach nie tylko miasta ale i powiatu pleszewskiego.

O godzinie 13.00 na koncie było 16 600 zł

Bo grają w WOŚP wszystkie gminy, albo samodzielnie, albo dowożą zebrane pieniądze do Sztabu, który się mieści w pleszewskiej Dwójce. Od rana tylko po Pleszewie wędruje z puszkami 140 wolontariuszy. Pleszewianie chętnie wrzucają pieniądze.

Mało kto mija dzieciaki i przechodzi dalej. W pleszewskich Plantach kończy się IV Pleszewski Bieg Policz się z cukrzycą z udziałem 290 osób.

W sali CKiW OHP w Pleszewie trener personal ny Bartek Rogacki prowadzi maraton, na który za wrzut do puszki dowozi pleszewian Hosa Taxi. Wystarczy zadzwonić: 515-515-823 podjadą  z wolontariuszami za free’.

Także ten taksówkarz podjedzie z puszką do osób, które z domu wyjść nie mogą. Wystarczy zadzwonić  Na licytację, która rozpocznie się w kinie „Hel” o 16.00 przekazano fantastyczne gadżety w tym vouchery na badania diagnostyczne w pleszewskim szpitalu.

Burmistrz oddał na licytację dwa bilety na koncert Hanny Banaszak 8 marca, przy stoliku w swoim towarzystwie. Czytamy na Facebooku: Kto chce spędzić ze mną i Hanną Dzień Kobiet? 😉Oddaję dwa miejsca obok siebie na licytację WOŚP Pleszew. Licytujemy już dziś  od 16.00 w Kino Hel    

Od 14.00 w sali przy Dwójce wolontariusze rozpoczynają zabawy z dziećmi.

Od kilku godzin po Pleszewie wędruje też właścicielka Szkoły na kopytach  Natalia Małgorzata Kosińska ze swoim kucykiem Stefankiem.

Na bieżąco można monitorować Owsiakowe granie na fanpage WOŚP Pleszew na Facebooku.

Radio Centrumo Pleszewskim Graniu

Wybieram się do sztabu. Wkrótce ciąg dalszy i kolejne fotki.

Historia WOŚP w Pleszewie