Z poparciem lub bez

Avatar photoIrena Kuczyńska11 marca 20182min
Grzegorz-Jenerowicz-z-Medalem-Komisji-Edukacji-Narodowej1.jpg

W Pleszewie pojawił się kolejny kandydat na burmistrza.

Grzegorz Jenerowicz ma zamiar wystartować w wyborach jako kandydat niezależny z poparciem Prawa i Sprawiedliwości, chociaż nie jest członkiem.

Grzegorz Jenerowicz z Medalem Edukacji Narodowej

Grzegorz Jenerowicz ma zamiar wystartować w wyborach jako kandydat niezależny z poparciem Prawa i Sprawiedliwości, chociaż nie jest członkiem.

Informację o poparciu dla Grzegorza Jenerowicza potwierdzają członkowie zarządu partii. Grzegorz Jenerowicz pełni funkcję dyrektora Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Pleszewie, ale jego kadencja upływa z 31 sierpnia.

Wtedy stanowisko przejmie Dorota Bystrzycka, która wygrała konkurs na dyrektora Trójki. Grzegorz Jenerowicz do konkursu nie przystąpił. Prawdopodobnie nie otrzymał na czas oceny swojej pracy.

Kandydat popierany przez PiS jest, po wiceburmistrzu Arkadiuszu Ptaku, namaszczonym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Pleszewskiej, drugim oficjalnym kandydatem w listopadowych wyborach.

Jest jeszcze niezależny, ale kojarzony raczej z lewicą Eryk Kowcuń, który o chęci startu w wyborach mówi od dawna oraz Włodzimierz Grobys, który odszedł ze Stowarzyszenia związanego z aktualnym burmistrzem po to, aby kandydować.

Na razie tego nie odwołał i chętnie pojawia się na zebraniach osiedlowych.

Źródło: https://www.rc.fm/news/pleszew-z-poparciem-lub-bez.html


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska