Zmień swój balkon lub ogródek z telewizją Proart

Avatar photoIrena Kuczyńska26 marca 20173min
Proart.jpg

,,Punkt w zielone” to pomysł telewizji Proart na metamorfozę balkonu, tarasu, ogródka z udziałem fachowców. Podpowiadam, co zrobić, żeby się znaleźć wśród uczestników projektu

,,Punkt w zielone” to najnowszy pomysł ostrowskiej kablówki, którą oglądają mieszkańcy kilku wielkopolskich powiatów w tym powiatu pleszewskiego oraz oczywiście miasta Pleszewa.  ,,Punkt w zielone” to propozycja metamorfozy balkonu, tarasu, fragmentu ogrodu, które mają potencjał a ich właściciele marzą o zmianach. Czasem niewielka korekta pozwoli zmienić Wasz zielony zakątek w prawdziwy raj na ziemi. A jeśli udział w metamorfozie wezmą architekci krajobrazu, to efekt końcowy murowany.

Aby zgłosić swój zielony zakątek do programu ,,Punkt w zielone” trzeba przysłać do telewizji Proart zgłoszenie na adres meilowy punktwzielone@tvproart.pl. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcia oraz opis balkonu, tarasu albo tego fragmentu ogrodu (do 30 metrów kwadratowych), który chcemy poddać metamorfozie.  Trzeba do zgłoszenia dołączyć zdjęcia oraz swoją wizję zmian.

Uczestniczyć w metamorfozie mogą wszyscy mieszkańcy południowej Wielkopolski. Spośród wszystkich zgłoszonych propozycji Jury wybierze 6 ogrodów, czy balkonów do udziału w programie. Z regulaminu wynika, że o wyborze ogrodów czy balkonów do metamorfozy, zadecyduje ,,realność osiągnięcia celu, motywacja i potencjał zmian”.

Telewizja Proart będzie odwiedzać uczestników programu w czasie trwania konkursu. Będzie rejestrować zmiany zachodzące na balkonach, tarasach w ogrodach.

Szczegóły i regulamin na stronie www.punktwzielone.tvproart.pl Partnerami programu są market budowlany OBI oraz Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim. Sponsorami programu: firma budowlana WOJ-BUD oraz Centrum Kamienia.

Jeśli do projektu zostaną wybrani pleszewianie, opis  metamorfozy ich ogrodu znajdzie się na blogu Irenakuczynska.pl


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska