Język angielski na blogu Ireny

Irena Kuczyńska28 listopada 20212min0
konkurs.jpg

Po raz pierwszy, w przestrzeni bloga, pojawia się konkurs. Językowy.
I nie będzie to weryfikacja znajomości języka rosyjskiego – mojego ulubionego, ale konkurs języka angielskiego, bez którego, jak się okazuje, ani rusz w świecie nowoczesnych technologii.

Do konkursu zainspirował mnie Dariusz Allam  – właściciel  Szkoły Języków Obcych w Pleszewie, który mi przypomniał, że podobny konkurs zatytułowany „Pleszew +”, jego tata Ali Allam, przeprowadzał w końcówce lat 90. na łamach „Gazety Pleszewskiej”. I cieszył się on dużym powodzeniem.

Postanowiliśmy wykorzystać tamte doświadczenia, połączyć siły i przeprowadzić podobny konkurs w przestrzeni wirtualnej mojego bloga.

A teraz szczegóły. Przez 10 tygodni, na blogu,  znajdować będziecie kupon z zadaniami konkursowymi na poziomie średniozaawansowanym.

Możecie je na bieżąco rozwiązywać, tym bardziej, że przy nowym zadaniu, będziemy publikować poprawne odpowiedzi zadania poprzedniego.

Po zakończeniu cyklu odbędzie się stacjonarny finał, w którym 70 procent to będą zadania publikowane w przestrzeni bloga. Pozostałych 30 procent zadań będzie niespodzianką.

Zapisy uczestników finału trwają na bieżąco. Koszt udziału w konkursie 20 zł. Wpłaty na konto do końca lutego: 25109011310000000144974831.

Wszystkie pieniądze z wpisowego, będą przeznaczone na nagrody.

Finał, oczywiście z nagrodami – ale ważniejsze jest uczestnictwo niż konkurowanie ze sobą. Bawmy się razem!

Śledźcie zatem bloga i Facebooka, żeby nie przegapić kolejnych zadań konkursowych!