Już w tę niedzielę Wiosenne Targi Rolno – Ogrodnicze w Marszewie

Avatar photoIrena Kuczyńska31 marca 20233min
plakat2023WTRO_maly.png
Darmowe konsultacje, prezentacja sprzętu rolniczego, pokaz rękodzieła i tradycyjny kiermasz ogrodniczy to najważniejsze punkty programu Wiosennych Targów Rolno-Ogrodniczych AGROMARSZ w Marszewie, koło Pleszewa.

 

Organizatorem imprezy AGROMARSZ, która odbędzie się w niedzielę 2 kwietnia, jest Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu.

Porady, pokazy, konsultacje

Targi potrwają od 9:00 do 16:00. Dają możliwość zapoznania się z nowościami w rolnictwie, aktualną ofertą producentów sprzętu rolniczego oraz skorzystania z darmowych konsultacji i porad udzielanych przez specjalistów WODR oraz innych instytucji rolniczych.

Agromarsz 2022
Otwarte drzwi w szkole

Program AGROMARSZU przewiduje też pokaz rękodzieła w hali namiotowej oraz szkolenie nt. „Nowych zasad dopłat bezpośrednich w świetle Krajowego Planu Strategicznego” o godzinie 13:00 w auli Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego , która w czasie targów będzie otwarta dla młodzieży zainteresowanej podjęciem nauki.

Kupuj świadomie

W ramach promocji akcji #KupujŚwiadomie, podczas targów odbędzie się Kiermasz Wielkanocny z udziałem producentów żywności działających w ramach Rolniczego Handlu Detalicznego, sprzedaży bezpośredniej i innych form wspierających dostarczanie na rynek żywności bezpośrednio z gospodarstwa.

Raj dla działkowiczów

Wiosenne Targi Rolno – Ogrodnicze to raj dla działkowiczów i właścicieli ogródków, którzy kupią tu sadzonki kwiatów, krzewów, drzew oraz niezbędny sprzęt. O 12:15 na głównym placu targowym wystąpi orkiestra dęta „Happy Marszew Band” ZS CKR.

Agromarsz 2022
Patronaty

Wiosenne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ zostały objęte patronatem honorowym Wojewody Wielkopolskiego Michała Zielińskiego oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Czytaj:N owy budynek dydaktyczny w technikum w Marszewie


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska