Amerykańskie auta na Rynku, w dawnych koszarach a nawet w basenie

Avatar photoIrena Kuczyńska21 lipca 20236min
64b12e4022970_o_large.jpg
Do niedzieli potrwa Pleszew American Cars Festiwal II czyli P.A. Cars Fest II. Pokazy aut, konkursy, zabawy, koncerty odbywać się będą  na terenie dawnych koszar, w amfiteatrze, na polu namiotowym przy wigwamie a nawet w niecce po nieczynnym basenie kąpielowym.

 

Impreza P.A. Cars Fest II rozpoczyna się w piątek około 20.00 na pleszewskim Rynku, skąd wyruszy grupa motocyklistów w kierunku niecki basenu, gdzie już stoją klasyki motoryzacji, które można będzie oglądać do końca zlotu.

Od tygodnia amerykańskie auta stoją też na pleszewskim Rynku. Są atrakcją i wdzięcznym tłem  dla fotek.

Wracając do  bogatego programu P.A. Cars Fest II, w piątek wieczorem na placu w dawnych koszarach,  zaplanowano kino plenerowe.

Palenie gumy i przeciąganie rama

W sobotę już od 11.00 można oglądać auta w basenie, potem konkursy i zabawy w stylu  „przeciąganie RAMA”, „palenie GUMY” czy „podnoszenie KEGA”.

Bryki z Ameryki

O 17.30 wystąpi grupa teatralna Co Jest Grane O 18.00 na placu koszarowym zagrają „bryki z Ameryki”. Od 20.00  „Pacarsfest w amfiteatrze” – a w nim pokazy gimnastyki i muzyka – w tym występ kultowej grupy ETANIS, która do swojego show zaprosi kilku uczestników zlotu i ich samochody. Na koniec na scenie pojawi się gwiazda zlotu – Scream Maker – polski zespół heavymetalowy.

Rok temu: Amerykańskie auta w Pleszewie

Prezentacja i parada

W niedzielę od 11.00 prezentacja aut na placu apelowym w koszarach z możliwością rozmów z ich właścicielami. O  14:00 na miasto wyjadą  amerykańskie auta, żeby pokazać się mieszkańcom Pleszewa.  Po powrocie na plac OHP, o godzinie 15:30, na zakończenie zlotu, czadu da metalowa Abba czyli grupa Subterfug


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska