BMW zjadą do Dobrzycy na majówkę

Irena Kuczyńska2 maja 20192min0
bmw4-1280x511.jpg

Klub BMW w Dobrzycy  zaprasza na czwartą Majówkę BMW, która odbędzie się w piątek 3 maja na placu przy ulicy Krotoszyńskiej w Nowym Świecie.

 

Imprezę uświetni występ driftera Tobiasza Pustego Puściana. Początek imprezy o 12.00. Organizatorzy zapewniają liczne atrakcje dla pasjonatów motoryzacji. Przybywajcie całymi rodzinami – zachęcają na portalu społecznościowym.

Plac w Nowym Świecie już jest przygotowany. W piątek  zaparkują tu samochody BMW. Swój udział w imprezie zapowiedziały Kluby BMW z Ostrowa Wlkp., z Kalisza, z Krotoszyna ale nie tylko. Przyjadą też fani BMW z innych miast Polski.

Najważniejsza będzie parada BMW i wybór auta najstarszego, najmłodszego, najgłośniejszego, najładniejszego.

Ale w programie imprezy, która ma charakter piknikowo – rodzinny, są liczne atrakcje m.in. rajd sprawnościowy, zmiana koła na czas, DRIFT w wykonaniu Tobiasza Puściana, zawodnika, startującego w zawodowych driftach, pokaz mocy, pokaz oklejania pojazdu, pokaz ratownictwa medycznego a dla dzieci skakańce.

Nie zabraknie stoisk z gadżetami motoryzacyjnymi, w tym stoiska TEAM Tobiasza Pustego Puściana.  „Wszystko gotowe. Jedźcie spokojnie. Czekamy na Was” – zachęca organizator imprezy – sołtys Nowego Światu Tomasz Patera.

Źródło RADIO CENTRUM