Festiwal Kultury Leśnej i Łowieckiej w Gołuchowie

Avatar photoIrena Kuczyńska24 maja 20192min
OKL-1.jpg

W sobotę Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie zaprasza na VI Międzynarodowy Festiwal Kultury Leśnej i Łowieckiej.

W programie m.in. konkurs muzyki myśliwskiej, degustacja potraw z dziczyzny, prezentacje ptaków łowczych, stoiska edukacyjne. Początek o godzinie 11.00 na placu podworskim.

Warto a nawet trzeba przyjechać jutro do Gołuchowa. Podczas VI Festiwalu Kultury Łowieckiej będzie można nieodpłatnie zwiedzić Oficynę, Powozownię, Owczarnię oraz Dybul. Ale przede wszystkim wejść w świat leśników i myśliwych.

Od godziny 11.00 na placu podworskim rozbrzmiewać będą myśliwskie rogi w ramach konkursu sygnalistów myśliwskich i muzyki myśliwskiej.

Na stoiskach edukacyjnych będzie można rozpoznawać poroża, podglądać ptaki łowcze i psy myśliwskie różnych ras oraz degustować przysmaki z dziczyzny.

O 13.00 zagra Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Rajska, po 15.00 wystąpi kwartet „Leśniczowie i synowie” z nadleśnictwa Gidle. O 16.45 zagra Capella Zamku Rydzyńskiego – Zespół Reprezentacyjny Polskiego Związku Łowieckiego.

Nie zabraknie stoisk z miodem, z wyrobami z wikliny – zapewniają organizatorzy imprezy i zapraszają w sobotę do Gołuchowa.


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska