Kardiolodzy wracają do pracy, SOR nadal czeka na wyniki

Avatar photoIrena Kuczyńska29 marca 20202min
szpital-czolo.jpg

Dobra wiadomość z Pleszewa. Starosta pleszewski Maciej Wasielewski zamieścił na swoim profilu informację, że cały personel oddziału kardiologicznego w Pleszewskim Centrum Medycznym wraca do pracy. Jeśli chodzi o Szpitalny Oddział Ratunkowy – trwają nadal procedury.

Pierwsza pozytywna wiadomość ukazała się w sobotę wieczorem. „Właśnie otrzymałem informację że została przebadana w Poznaniu pierwsza partia próbek personelu Pleszewskiego Centrum Medycznego, który obecnie przebywa na kwarantannie. Nie znam szczegółów, dotrą do nas jutro rano. Najważniejsze że wszystkie dotychczas przebadane próbki są UJEMNE” – napisał na swoim profilu Maciej Wasielewski. Przed godziną kolejna optymistyczna wiadomość dotarła do mieszkańców powiatu i pacjentów szpitala w Pleszewie.

Cały personel kardiologii w Pleszewskim Centrum Medycznym wraca do pracy. Wszystkie 17 próbek ma wyniki UJEMNY. Na terenie powiatu nie stwierdzono na chwilę obecną żadnego przypadku zakażenia” – napisał pleszewski starosta.

Dodał radiu Centrum, że nadal są pobierane i badane próbki pracowników Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz dwóch pacjentów, którzy przebywają w izolatce, bo mieli kontakt z zakażonym lekarzem.

RADIO CENTRUM  Lekarze na kwarantannie, szpital pracuje


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska