Koncertowy wolontariat seniorów

Avatar photoIrena Kuczyńska21 sierpnia 20182min
koncert.jpg

Senioralne Centrum Wolontariatu w Pleszewie zaprasza we wtorek na koncert „Baby, ach te baby” w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich przy ulicy Bolesława Krzywoustego.

Zapowiada się uczta dla ciała i dla ducha…

Zespół Gentle Swing zagra i zaśpiewa o 18:00 nie tylko dla seniorów, którzy już zadeklarowali chęć działania w senioralnym wolontariacie.

Przyjść do ogrodów Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich może przyjść każdy, kto chciałby poznać ideę wolontariatu. A ten zatacza w powiecie pleszewskim coraz szersze kręgi.

Już ponad 80 seniorów z Pleszewa, Gołuchowa, Gizałek odbyło warsztaty wprowadzające do pracy w wolontariacie. Pojawiły się już pierwsze oferty dla seniorów wolontariuszy.

Pomagać będą na uroczystości otwarcia Domu Chłopaków w Broniszewicach, na dożynkach, na Biegu Przemysława. Aktywność wolontariuszy w złotym wieku będzie wykorzystywana m.in. przez Dom Kultury w Pleszewie, Muzeum Regionalne, Spółkę Sport.

Oferty wciąż spływają. Fanpage SCW na portalu społecznościowym wciąż ma nowych członków. Wtorkowy koncert będzie pełen atrakcji i niespodzianek, nie tylko muzycznych.

Źródło:http://www.rc.fm/news/pleszew-wolontariat-seniorow.html-0


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska