Live z burmistrzem Pleszewa

Avatar photoIrena Kuczyńska7 lipca 20202min
Live-z-burmistrzem-czolo.png

W najbliższy czwartek 9 lipca o godzinie 18.00 w przestrzeni wirtualnej odbędzie się pierwszy live burmistrza Miasta i Gminy Pleszew Arkadiusza Ptaka.

Zapraszam. Opowiem o najważniejszych sprawach dotyczących MiG Pleszew i odpowiem na Wasze pytania – zapowiada burmistrz

Arkadiusz Ptak jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Komunikuje się z pleszewianami na Facebooku i na Instagramie. Co pozwala mu  budować społeczność złożoną nie tylko z
mieszkańców Pleszewa ale też z pleszewian rozsianych po świecie, którym sprawy rodzinnego miasta są bliskie. Podczas pierwszego live, który zaplanowano na czwartek 9 lipca o godzinie 18.00, będzie możliwość wejścia w interakcję z Arkadiuszem Ptakiem, zadać mu pytanie, zamieścić komentarz. Burmistrz zaapelował do pleszewian o pytania już wcześniej. Odpowie na nie w czwartek. Pierwsze pytania już pojawiły się.
Jedno z nich dotyczy możliwości dotowania przez miasto paneli fotowoltaicznych i układów solarnych, które montują u siebie pleszewianie. Inny internauta pyta o autobusy, których nie ma i uczniowie szkół zawodowych nie mają czym dojeżdżać na praktyki zawodowe. Seniorzy nie mają czym dotrzeć na rehabilitację i muszą sobie organizować podwózki.
Ktoś inny pyta o możliwość przywrócenia Dni Pleszewa. Na te oraz inne pytania, artykułowane na bieżąco podczas live, odpowie w czwartek  burmistrz Pleszewa. Ma on nadzieję, że ta forma komunikacji z pleszewianami się sprawdzi.


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska