Nakręć na konkurs krótki film o profesji przyszłości! Nagrody czekają!

Avatar photoIrena Kuczyńska2 lutego 20242min
6419d94273fbc_o_large-1.jpg
Nakręć się na przyszłość - to hasło 2.0 edycji konkursu TOP in JOP, który Powiatowy Urząd Pracy kieruje do uczniów szkół w powiecie pleszewskim. Formuła jest prosta - wystarczy nagrać krótki 45 sekundowy film prezentujący zawód/zawody przyszłości.

 

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja konkursu TOP in JOB czyli Najlepszy w Pracy przerosła oczekiwania organizatorów. Na konkurs wpłynęły 42 filmiki, w których uczestniczyło kilkuset uczniów z całego powiatu.

Pierwsze miejsce i Grande Prix oraz bardzo atrakcyjną nagrodę zdobył film Martyny Kubasik – uczennicy Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego Nastolatka na bookstagramie zamieszcza recenzje książek, które czyta. To chce robić w przyszłości. I o tym był film, który zafascynował jurorów.

Wręczenie nagrody Grand Prix podczas I edycji konkursu Top in Job

Lovebypages czyli miłość płynąca ze stron Martyny Kubasik

W tym roku organizatorzy zachęcają do nagrywania filmików właśnie o zawodach przyszłości. Uczestnik indywidualny lub klasa ma za zadanie przygotowanie na konkurs Top in Job nagrania w aplikacji Tik -Tok trwającego maksymalnie do 45 sekund. Zgłoszenia Powiatowy Urząd Pracy przyjmuje do 8 marca.

Finał konkursu i gala z wręczeniem nagród – bardzo atrakcyjnych, o czym zapewnia Piotr Janiak – dyrektor PUP, odbędzie się w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Pleszewie i będzie zwieńczeniem Tygodnia Aktywności Zawodowej i Społecznej organizowanego wspólnie przez pleszewski Urząd Pracy i Fundację Animacja

 


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska