Od frustracji do satysfakcji pracy w szkole – premiera książki pleszewianki Oktawii Gorzeńskiej

Irena Kuczyńska18 listopada 202112min0
30 listopada w Zajezdni Kultury w Pleszewie odbędzie się premiera książki Oktawii Gorzeńskiej " "Projekt zmiana - od frustracji do satysfakcji z pracy w szkole".
258595220_3201310750192591_8329074603659741466_n.png
I tak spełnia się moje wielkie marzenie! – pisze Oktawia Gorzeńska – absolwentka Pleszewskiej Dwójki i Liceum im. St. Staszica w Pleszewie – prywatnie moja córka.
To Oktawia, w grudniu 2016 roku, kiedy przechodziłam na emeryturę,
zainspirowała mnie do prowadzenia bloga Irenakuczynska.pl
Swoje edukacyjne doświadczenia zebrała w książce – warsztatowniku, skierowanym do Nauczycielek, Nauczycieli, Dyrektorek i Dyrektorów szkół, do Pasjonatek i Pasjonatów edukacji, do Rodziców, którzy z troską patrzą na edukacyjny rozwój swoich dzieci i do Wszystkich, którym edukacja jest bliska!
💥😃🔥Serdecznie zapraszam Was na premierę mojej książki pt. „Projekt zmiana. Od frustracji do satysfakcji z pracy w szkole – warsztatownik”, która odbędzie się w przepięknych przestrzeniach Zajezdni Kultury w moim rodzinnym mieście Pleszewie 30 listopada o godzinie 17.00.
„Warsztatownik” to książka która:
👉 Uświadamia nauczycielkom i nauczycielom że to właśnie oni mają decydujący wpływ na to, jak pracują z uczniami i tym samym wskazuje drogi rozwoju warsztatu edukacyjnego.
👉 Unaocznia dyrektorkom i dyrektorom szkół, że mają decydujący wpływ na budowanie kultury pracy szkoły, i wskazuje sposoby na to jak tą pracę organizować.
👉 Obu grupom sugeruje, że warto wykorzystać postcovidowy moment do refleksji, inwentaryzacji i zaplanowania dalszej drogi, zaplanowania zmiany – stawiania na autorstwo, sprawczość, adaptację, oraz radzi, jak się do tego zabrać.
👉 Rodzicom zaś uzmysławia, że warto poprzez współpracę ze szkołą włączać się w zmiany środowiska edukacyjnego dzieci.
Jeśli macie ochotę dowiedzieć się, jak spełniło się moje marzenie i jak podążać drogą edukacji opartej na współpracy, partnerstwie i dialogu z drugim człowiekiem, przybywajcie do Pleszewa! – zaprasza Oktawia Gorzeńska.
🤝📖Wszyscy, którzy zechcą się spotkać ze mną, a także z kilkoma bohaterkami i bohaterem mojej książki w Zajezdni Kultury (https://bit.ly/3qMXKAd), będą mogli zakupić książkę ze specjalną dedykacją 😊
‼️‼️ Aby nie brakło dla Was miejsc, śpieszcie się, proszę, z rejestracją na spotkanie:
‼️‼️ Wszystkich, którzy nie będą mogli do nas dołączyć w Pleszewie, serdecznie zapraszam do śledzenia transmisji z tego wydarzenia na moim profilu Fejsbukowym: