Orkiestra z Latającym Patrolem i grą „WOŚP go!”

Avatar photoIrena Kuczyńska5 grudnia 20192min
Sztab-WOŚP.jpg

Pleszewski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy stroi instrumenty.

Zapowiada się kilka nowości, w tym Pleszewski Latający Patrol WOŚP, grę interaktywną, spektakl Teatru Prawie Wielkiego, koncerty. A wszystko to w nowej Zajezdni Kultury. Chociaż sztab orkiestry pozostaje w pleszewskiej Dwójce – mówi komendantka pleszewskich harcerzy hm Sławomira Madalińska.

Liderzy pleszewskiego sztabu spotkali się u burmistrza Arkadiusza Ptaka, gdzie doprecyzowano program 28. Finału WOŚP w Pleszewie. Nowością są Pleszewskie Latające Patrole WOŚP, które dotrą z atrakcyjną ofertą dla dzieci w Grodzisku, Rokutowie, Sowinie Błotnej, Suchorzewie, Taczanowie Drugim.

Ciekawostką będzie interaktywna gra z użyciem aplikacji w telefonie „WOŚP go!”. Uczestnicy otrzymają medale. W Orkiestrze gra też biblioteka, która mimo niedzieli, będzie otwarta od 15.00 do 18.00 a za wrzut do puszki będzie można kupić książkę.

Nie zabraknie Meczu Wielkich Serc z udziałem wolontariuszy WOŚP. Za wrzut do puszki będzie można poćwiczyć z zawodnikami ROGAL TEAM w sali przy CKiW OHP a chętnych podwiezie z miasta do dawnych koszar TAXI HOSSA. Oczywiście za wrzut do puszki.

Być może będzie też licytowane w Pleszewie w Zajezdni Kultury złote serduszko WOŚP. Szefem sztabu w Pleszewie jest Maciej Roch Banaszyński pseudonim „Banan”.


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska