Pleszew się szczepi – ja też!

Avatar photoIrena Kuczyńska11 stycznia 20213min
Paula-1.jpg

Pod hasłem „Pleszew się szczepi – ja też” trwa w Pleszewie i powiecie kampania marketingowa promująca szczepienia przeciw COVID-19.

Razem możemy rozpropagować ideę szczepień, która pomoże uchronić nas wszystkich przed zarażeniem – uważają liderzy samorządów:  burmistrz Pleszewa Arkadiusz Ptak i starosta Maciej Wasielewski, którzy zapraszają pleszewian do udziału w akcji no i do szczepień.

Uczestnictwo w kampanii pleszewskiej jest bardzo proste. Ze strony internetowej www.pleszew.pl trzeba pobrać okolicznościową infografikę, wydrukować, zrobić sobie z nią zdjęcie i wrzucić na swój osobisty profil w mediach społecznościowych lub albo „i” jako komentarz pod specjalnym postem na facebook’owym profilu burmistrza Arkadiusza Ptaka.
https://www.facebook.com/arkadiuszwojciechptak. 

Osoby, które nie mają konta na Facebooku,  mogą zrobić sobie zdjęcie z infografiką i przysłać na adres rzecznik@pleszew.pl, wtedy zostanie ona opublikowana. Można też wejść do ratusza i poprosić o zrobienie fotki w Biurze Obsługi Interesanta. A wszystko po to, aby do zaszczepienia zachęcić jak najwięcej osób. Tylko powszechność szczepień pozwoli  zakończyć epidemię COVID-19 i wrócić do normalnego funkcjonowania gospodarczego, zawodowego, kulturalnego, rodzinnego, towarzyskiego – podkreśla burmistrz Arkadiusz Ptak, który swoje zdjęcie z zapewnieniem, że się zaszczepi, oczywiście zgodnie z harmonogramem szczepień, już zamieścił. Podobnie jak starosta Maciej Wasielewski. Zdjęć uczestników akcji przybywa. Na forach internetowych toczą się dyskusje zwolenników i przeciwników szczepień.

W niedzielę zaszczepiła się królowa angielska i jej mąż. W tym tygodniu przeciw COVID-19  zaszczepi się papież Franciszek. Uważa on, że „z etycznego punktu widzenia wszyscy powinni się zaszczepić”, co może być zachętą dla niezdecydowanych.

Gdzie cię zaszczepią przeciwko COVID-19 w Pleszewie TUTAJ


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska