Pleszew z Owsiakiem

Avatar photoIrena Kuczyńska13 stycznia 20185min
Najmłodsi-z-sercamiczolo-nowe.jpg

Premiera filmu o WOŚP w Pleszewie, III Pleszewski Bieg „Policz się z cukrzycą”, morsowanie, koncerty, licytacje, a przede wszystkim kwesta z udziałem 120 wolontariuszy. To główne akordy Orkiestry Jerzego Owsiaka w Pleszewie.

Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Sztab WOŚP w Pleszewie już się instaluje w pleszewskiej Dwójce, skąd na ulice wyruszą wolontariusze i dokąd będzie można przynieść pieniądze, np. zbierane wśród znajomych lub do skarbonki. Tam przez cały czas będzie się odbywać wielkie liczenie małych i dużych pieniędzy.

Na portalu społecznościowym można oglądać gadżety dostarczone przez pleszewian na licytację: https://www.facebook.com/WOSPPleszew/. Przez całą niedzielę będzie można obserwować, co się dzieje w Sztabie i na ulicach.

   Na zdjęciach gadżety przeznaczone na licytację

W południe w Plantach odbędzie się bieg, wpisowe (minimum 11:00) trafi do puszki. Potem w stawie zanurzą się morsy.

O 13:00 przy Dwójce będzie można pojeździć rajdowym autem, pojeździć na klaczce Gai, którą przyprowadzi Natalia Kosińska.

 Natalia z Gają

Od 14:00 do 16:00 w sali przy „Dwójce” atrakcje dla dzieci, od 16:00 w kinie „Hel” licytacja gadżetów WOŚP oraz innych – bardzo ciekawych – podarowanych przez pleszewian.

WOŚP zagra też w dobrzyckiej Oranżerii. Start o 15:00.

Najmłodsi wolontariusze z serduszkami

Źródłohttp://www.rc.fm/news/pleszew-pleszew-z-owsiakiem.html


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska