Pleszewski FAMOT z medalami za centrum obróbkowe i tokarkę sterowaną numerycznie

Avatar photoIrena Kuczyńska4 czerwca 20234min
1-2.jpg
Dwa złote medale podczas Targów ITM INDUSTRY EUROPE  w Poznaniu zdobyła pleszewska firma FAMOT .

 

Targi ITM INDUSTRY EUROPE – PRZEMYSŁU ERY CYFROWEJ są uważane  za największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy. Prezentują one światowe trendy zgodne z ideą.

 

Na Targi ITM INDUSTRY EUROPE  do Poznania  zjechały największe firmy nie tylko z Europy ale i ze świata. Reprezentowana jest Austria, Belgia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Niemcy, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Węgry, Wielka Brytania, Włochy i Polska. Wśród wystawców jest pleszewska firma FAMOT.

Lista wystawców

W czasie ITM INDUSTRY EUROPE przyznawane są złote medale MTP. W tym roku  FAMOT Pleszew Sp. z o.o. / DMG MORI Polska Sp. z o.o  zdobyła dwa złote medale:

Za pionowe centrum obróbkowe M2 i za tokarkę sterowaną numerycznie T1,

Medale odbierali prezes Zarządu FAMOT Pleszew Sp. z o.o. Mariusz Derbich i prezes DMG MORI  Marek Osiński.

Pionowe centrum obróbkowe M2

DMG MORI Polska Sp. z o.o. – zgłaszający, FAMOT Pleszew Sp. z o.o. – producent

Obrabiarka M2 cechuje się wysoką sztywnością oraz niezawodnością. Dzięki kompaktowej konstrukcji M2 znajdzie zastosowanie zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Najnowsze sterowanie SINUMERIK ONE oraz dotykowy panel sterowania zapewniają łatwą obsługę. M2 łączy w sobie bezkompromisową jakość obrabiarek DMG MORI, wysoką wydajność oraz konkurencyjną cenę, co przekłada się na redukcję kosztów wytwarzania w przedsiębiorstwach.

Tokarka sterowana numerycznie T1

DMG MORI Polska Sp. z o.o. – zgłaszający, FAMOT Pleszew Sp. z o.o. – producent

T1 jest nowym punktem odniesienia w segmencie tokarek sterowanych numerycznie. Obrabiarka cechuje się wysoką sztywnością, która pozwala na wydajną obróbkę tokarską, a także dokładnością dzięki zastosowaniu w standardzie bezpośredniego układu pomiarowego w osi X. Wysoka uniwersalność sprawia, iż T1 znajdzie zastosowanie zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i dużych zakładach produkcyjnych. Najnowsze sterowanie SINUMERIK ONE oraz dotykowy panel sterowania zapewniają łatwą obsługę.

Czytaj też:  Open House Pleszew – otwarte drzwi w FAMOT Pleszew

Pleszew dumny z doktora Romana Michalskiego


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska