Famot dumny z doktora Romana Michalskiego

Avatar photoIrena Kuczyńska1 czerwca 20223min
fab3.jpg
Praca naukowa inżyniera pleszewskiego FAMOTU jeszcze bardziej udoskonali cykl produkcyjny w fabryce. Zarząd firmy wspiera rozwój pracowników, czego najlepszym dowodem była niedawna prezentacja rozprawy doktorskiej Romana Michalskiego.

Zaproszenie na prezentację rozprawy doktorskiej M. Michalskiego było wspaniałym doświadczeniem. Wnętrza i hale produkcyjne FAMOTU wywierają olbrzymie wrażenie. Laik mógłby zapewne powiedzieć, że to fabryka przyszłości. Czystość, nowoczesność i doskonałe warunki pracy imponują.

 


Wnętrza FAMOTU robią olbrzymie wrażenie

 

 

Jak już pisaliśmy (CZYTAJ TUTAJ) w wywiadzie z Zastępcą Kierownika Wydziału Obróbki Mechanicznej ds. Zapewnienia Jakości Romanem Michalskim, temat jego pracy doktorskiej to „Weryfikacja i reweryfikacja parametrów dokładnościowych frezarki w oparciu o procedury stosowane we współrzędnościowych systemach pomiarowych”. Rozprawa została niedawno obroniona na Politechnice Poznańskiej.

 

Mariusz Derbich oraz Izabela Spiżak

Wyniki swojej pracy  R. Michalski (od niemal 30 lat w FAMOCIE) zaprezentował ostatnio kierownictwu i gronu inżynierskiemu. Odpowiadał również na liczne pytania związane ze szczegółami badanego zagadnienia.

Warto podkreślić, że wnioski poczynione przez R. Michalskiego mogą prowadzić do kilkudziesięciu tysięcy złotych oszczędności w ramach cyklu produkcyjnego firmy.

 

Dr inż. Michalski podczas prezentacji

Zarząd firmy FAMOT, reprezentowany przez Mariusza Derbicha i Izabelę Spiżak, złożył gratulacje na ręce świeżo upieczonego doktora, życząc dalszych sukcesów w życiu zawodowym, wskazując w szczególności na pozytywny wydźwięk tego wydarzenia w ramach organizacji.

Prezes Derbich zachęcał zgromadzonych do podejmowania wyzwań i rozwijania własnych pomysłów na ciekawe rozprawy doktorskie w ramach usprawnień procesu produkcyjnego wewnątrz firmy, a dr inż. Michalski przedstawił formalną drogę jaka prowadzi do zdobycia tytułu naukowego.

Warto dodać, że już w niedalekiej przyszłości FAMOT może doczekać się drugiej osoby, która sięgnie po doktorat.

 


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska