Filmowy Dzień Kobiet z Ławką nr 4 – film, warsztaty, wystawa, zumba

Avatar photoIrena Kuczyńska11 marca 20237min
1.jpg
Klub Kobiet Ławka nr 4 w Pleszewie zaprasza panie a także panów, z Pleszewa i nie tylko, na Filmowy Dzień Kobiet pod hasłem "Przełamując fale - kobiety siłą natury". Imprezę zaplanowano na najbliższy weekend

 

Filmowy Dzień Kobiet rozpoczyna się w piątek 17 marca w kinie „Hel” filmem „Maiden”, o kobietach, których nie zatrzymała potężna fala niechęci.  Wydarzeniu towarzyszą warsztaty rozwoju osobistego, wystawa, warsztaty cyjanotypii.  Bilety na film dostępne w Zajezdni Kultury.

Wystawa i warsztaty

„Przełamując fale” – to pierwsze wydarzenie, na który zaprasza Klub Kobiet Ławka nr 4 w Pleszewie. Rozpocznie się w piątek o 17.00 w kinie „Hel” od otwarcia wystawy grafik plastyczki – litografa Doroty Reterskiej „Kobiety mojego kina”. W sobotę o godzinie 12.00 w bibliotece w Pleszewie artystka przeprowadzi warsztaty z cyjanotypii  pt. „Morski żywioł”. 

Czytaj też: Ławka nr 4 czyli Klub Kobiet w Pleszewie – przysiądź się do nas!

Kobiecy film „Maiden”

W piątek, po otwarciu wystawy, rozpocznie się projekcja filmu „Maiden” – jest to trzymający w napięciu jak dreszczowiec, najbardziej kobiecy film 2019 roku, znakomity dokument Alexa Holmesa  o marzeniach, przygodzie,  o kwintesencji kobiecej siły i determinacji. To film dla wszystkich kobiet, które w siebie zwątpiły. Przywiozą go właścicielki  Kino Żeglarz w Jastarni – dziewczyny z trzech pokoleń, babcia Urszula, mama Dagmara i wnuczka Patrycja z Babinexu.

Filmowy Dzień Kobiet – film „Maiden”
Morsowanie i zumba

Po projekcji filmu, warsztaty rozwoju osobistego poprowadzą: pleszewianka Kinga Jaśkowiak – członkini Klubu Ławka nr 4, Patrycja Blindow z Jastarni i Magdalena Kuszewska pisarka i dziennikarka z Warszawy, autorka wielu publikacji, w tym ostatnio wydanych Dobrych Nawyków. W sobotę o 10.00 nad zalewem w Gołuchowie morsowanie i zumba.

Promocja w TV Proart   TUTAJ

Zaproszenia na Filmowy Dzień Kobiet do nabycia w Zajezdni Kultury i w internecie. http://bilety24.pl


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska