Rozmowa z Aniką Nawrocką – dietetyczką, edukatorką, twórczynią internetową

Avatar photoIrena Kuczyńska25 stycznia 20242min
Od czego zacząć zmianę stylu życia na zdrowszy? Jak skutecznie schudnąć? Jak jeść cukier, aby mniej szkodził? Te tematy poruszamy w rozmowie z Aniką Nawrocką, dziennikarką, edukatorką, dietetyczną, twórczynią internetową. Jednocześnie witamy ją na redakcyjnym pokładzie Pleszew24.info!

 

Materiał wideo znajduje się pod tekstem

Jej zdaniem, kluczem do sukcesu nie jest restrykcyjna dieta czy wysportowane ciało, ale świadomość tego, co jemy i jak żyjemy i zachowanie balansu między zdrowymi nawykami, które są formą miłości do siebie a odpuszczaniem sobie i „niezdrowymi” przyjemnościami, które też są dla ludzi i mogą pomóc ukoić emocje.

– Bo wszystko zaczyna się od miłości do siebie. Wtedy zdrowy styl życia nie jest przymusem, podyktowanym strachem przed lekarzem, ale formą tej miłości do siebie – podkreśla dietetyczka.

Anika Nawrocka zaprasza  na stronę www.irenakuczynska.pl , gdzie będzie się dzielić swoimi doświadczeniami z procesu odchudzania, będzie inspirować do przyrządzania zdrowych potraw ze świeżych produktów, planowania jadłospisów, żywienia dzieci, seniorów, budowania odporności … Będzie się wsłuchiwać w głosy internautów i reagować na ich problemy.

Zapraszamy Was do komentowania. Wyczekujcie kolejnych nowych artykułów, które napisze Anika Nawrocka Pierwszy już wkrótce

Obejrzyj film, wciśnij ikonę „play” na odtwarzaczu poniżej

 


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska