Samochód z WOŚP dla Domu Chłopaków w Broniszewicach

Irena Kuczyńska19 grudnia 20215min0
Do Domu Chłopaków w Broniszewicach trafił samochód podarowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z prezentem pojawił się osobiście  Jerzy Owsiak. Każda praca i wysiłek tych, którzy się poświęcają dla innych, są przez WOŚP podziwiane i wspierane! - mówił w Broniszewicach główny dyrygent WOŚP - nazywając dominikanki gigantkami.
owsiak1.jpg

To już kolejny dar dla Domu Chłopaków w Broniszewicach. Tym razem przekazaliśmy im samochód Volkswagen Caravelle z ubezpieczeniem OC i AC na 12 miesięcy. 8 miejsc dla pasażerów ułatwi funkcjonowania tego wyjątkowego miejsca – napisał na profilu WOŚP Jerzy Owsiak.

Natomiast na profilu Dom Chłopaków pojawiły się zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia i emocjonujący wpis jednej z dominikanek.

 

Nie możemy znaleźć słów, które opiszą naszą radość i wdzięczność. To niezwykle ważne, ponieważ brakowało nam auta, które pomieści wszystkie dary, jakie od Was, kochani Darczyńcy, otrzymujemy.

Do tej pory Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży, prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr św. Dominika, otrzymał od WOŚP dary wartości 261 483,10 zł.

Przy gościnnym stole w Domu Chłopaków toczyły się rozmowy o funkcjonowaniu domu ale też o wielkiej wartości WOŚP.

Tymczasem siostry zapraszają dobrodziejów Domu Chłopaków do zakupu kalendarza na 2022 rok. Wartość cegiełki 100+, czyli każda kwota powyżej 100 zł, w tym są koszty wysyłki.

Zamówienia można przysyłać na messengera lub whatsappa Domu Chłopaków ze zdjęciem lub screenem potwierdzenia przelewu i adresem do wysyłki. 

Dla cegiełek powyżej 200+ dołączony będzie dodatkowy gadżecik z Domu Chłopaków – zapewniają siostry.

Bank Santander 97 1090 1131 0000 0001 2219 1630