Święto rapu, hip – hopu, graffiti – rusza Pleszew Wąsk. Festiwal

Avatar photoIrena Kuczyńska3 lipca 20249min
ekran-pion-1-1280x1044.jpg
W piątek i w sobotę w Pleszewie odbywać się będzie wyjątkowe wydarzenie - Pleszew Wąsk. Festiwal. Łączy on różnorodne elementy kultury hip - hopowej - muzykę na żywo,  warsztaty m.in. graffiti, taneczne a nawet oddechowe.
Pleszew Wąsk. Festiwal rozpoczyna się w piątek o 18.00 na pleszewskim Rynku, gdzie z grupą Nazwa Robocza wystąpi Stary Człowiek Mel czyli pleszewianin Marcin Meller. Nazajutrz wszystkie festiwalowe wydarzenia odbywają się w okolicach Zajezdni Kultury.
Na godzinę 11.00 zaplanowano Graffiti Jam czyli wspólne malowanie pociągu na bocznicy. Godzinę później ruszają warsztaty z DJ’ingu, Graffiti, tańca, Rapu, Beatboxu, na które organizatorzy zapraszają młodzież nie tylko z Pleszewa.
O 14.30 – odbędzie się finałowy spektakl połączony z koncertem z udziałem uczestników warsztatów, które poprowadzi grupa Witaj w domu z Trójmiasta. O 19.00 na scenie przy Zajezdni koncerty na żywo – beatbox, frestyle w integracji z publicznością. W programie są też warsztatu oddechowe z Kingą Jaśkowiak z Hear U i pogadanka psychologa o budowaniu poczucia własnej wartości.
Festiwal Pleszew Wąsk.

W miasteczku festiwalowym będzie możliwość gry w street ball – konkurs rzutów przy hip-hopowych rytmach. Będą też stoiska gastronomiczne. Więcej informacji o festiwalu i zapisach na warsztaty. znajdziecie na stronie radia Centrum https://tiny.pl/dpdzs

Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska