Wspieramy pleszewskie, czyli kasa wraca

Irena Kuczyńska10 maja 20204min
kasa-wraca-czolo.png

Rozpoczyna się akcja wsparcia pleszewskich handlowców. Inicjatorem akcji jest firma Florentyna. Każdy może się przyłączyć. Właściciel sklepu i klient.

Zasady akcji  #Wspieramy pleszewskie są bardzo proste, a każdy mieszkaniec miasta czy powiatu może do niej dołączyć w dowolnej chwili. Wystarczy robić zakupy w jednym ze sklepów biorących udział w akcji, których lista będzie na bieżąco aktualizowana:

Aktualnie jest to 5 sklepów
Delikatesy Fantazja ul. Wojska Polskiego
Maja Market ul. Mieszka 1D
Perfumeria ul. Rynek 19
Zabawki Pinokio ul. Kaliska 36
Sklep sportowy Corner ul. Poznańska 26

Robiąc zakupy o minimalnej wartości 100 zł, każdy klient otrzyma wraz z paragonem bon o wartości 10 zł do wykorzystania w sklepie “Nela” z artykułami do kuchni i domu, przy ulicy Kaliskiej 16 w Pleszewie, którego właścicielem jest firma Florentyna.

Jeśli miał nadejść moment, kiedy człowiek dla człowieka staje się ważny ponad wszystko, to właśnie teraz jest ten czas – mówi Daria Muzyka, dyrektor działu HR, do której pracownicy Florentyny zgłosili się z propozycją wparcia pleszewskich handlowców.
Właściciele przedsiębiorstwa, pozytywnie zareagowali na inicjatywę pracowników.

 Akcja wsparcia lokalnych sklepów rusza od 8 maja i potrwa do 12 czerwca bieżącego roku. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.sklepynela.pl

 Koordynatorem akcji jest Sandra Matecka. Handlowcy, którzy chcą się przyłączyć,  mogą to  zadeklarować, wysyłając zgłoszenie na maila: smatecka@florentyna.com.pl

Wspierajmy razem lokalny handel! Nie pozwólmy, aby nasze ulubione sklepy zniknęły z mapy miasta. Dołącz do inicjatywy!