Zamknięta Zamkowa

Avatar photoIrena Kuczyńska6 sierpnia 20193min
68473214_2577390388971812_8966669593988825088_n.jpg

W centrum Pleszewa trwa przebudowa sieci kanalizacyjnej.  Od poniedziałku jest zamknięte skrzyżowanie ulic: Zamkowa/Sienkiewicza/Rynek.

Od środy rozpoczynają się prace na ulicy Bojanowskiego od Placu Powstańców Wielkopolskich do Kilińskiego.  Wyznaczone są objazdy, o których informują znaki drogowe.

Wjazd w ulicę Zamkową będzie zamknięty do 14 sierpnia a ma to związek z włączeniem w skrzyżowaniu ulic Zamkowa/Sienkiewicza/Rynek, nowo wybudowanej sieci wodociągowej w Rynku  oraz budową kolektora deszczowego.

Przedsiębiorstwo Komunalne w Pleszewie informuje też, że od środy rozpoczną się prace  związane z rozdzieleniem kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz przebudową sieci wodociągowej w ul. Bojanowskiego na odcinku  od Placu Powstańców Wielkopolskich do ulicy Kilińskiego.

Roboty instalacyjne podzielone będą na trzy etapy. Pierwszy obejmuje przebudowę sieci wodociągowej od Placu Powstańców Wielkopolskich do ul. Kilińskiego. Drugi, budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej od Placu Powstańców Wielkopolskich do ulicy Kraszewskiego.

Trzeci etap robót obejmuje budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej na odcinku od Kraszewskiego do Kilińskiego.

W związku z pracami wprowadzono tymczasową zmianę organizacji ruchu, o czym informują znaki drogowe.

RADIO CENTRUM


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska