Zostań Aniołem dla Michałka z Polskich Olędrów !

Avatar photoIrena Kuczyńska16 sierpnia 20223min
20220804_211524.jpg
Pleszewski oddział Fundacji Bread of Life prowadzi zbiórkę pieniędzy na turnus rehabilitacyjny dla 9 - letniego Michałka - mieszkańca gminy Dobrzyca. Chłopczyk jest wcześniakiem z poważnymi wadami wrodzonymi - nie chodzi, nie mówi, nie słyszy, ma wodogłowie i padaczkę. 

 

Zbiórka pieniędzy dla Michałka odbywać się będzie podczas dożynek w Fabianowie ale też w internecie na zrzutce raz za pomocą funkcji „dobry klik”.

Pomóżmy dziecku i rodzicom

Chłopczyk mieszka z rodzicami, przy czym pracują oni na zmianę, bo syn wymaga  całodobowej opieki. Aktualnie pracuje mama, ojciec zajmuje się Michałkiem. Rodzice – jak mówi Paweł Kantek z fundacji Braed of Life, o pomoc dla Michałka sami nie zabiegają. Starają się własnymi siłami zapewnić dziecku godne warunki życia.  Jednak nie stać ich na turnus rehabilitacyjny, na łazienkę dla dziecka z niepełnosprawnościami, na podnośnik, dzięki któremu, nie trzeba by dźwigać wózka z Michałkiem, który rośnie ale nigdy nie będzie sprawny. Dziecko nie chodzi, słabo siedzi, ma padaczkę, stan po wylewach IV stopnia, niedosłuch, obniżenie napięcia mięśniowego.

Zrzutka, klik i kwesta

W internecie ruszyła zbiórka pieniędzy na turnus rehabilitacyjny dla Michałka – potrwa do 20 września pomóżmy Michałkowi. Uruchomiono też aplikację dobry link dobry klik. Jedno kliknięcie to 0,10 zł dla Michałka. Pieniądze będą zbierane na  dożynkach gminnych w Fabianowie – za wrzut do puszki – przejażdżki motorami, malowanie twarzy dzieciom, kolorowe warkoczyki, słoiki z zaprawami, rękodziełem. Wielokrotnie udowodniliśmy, że potrafimy być aniołami – bądźmy i tym razem aniołami dla Michałka – zachęca Paweł Kantek.

Czytaj też  Zostań Aniołem dla Dobrzycy

Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska