Bajka o chłopakach, pingwinach i miłości z Broniszewic

Avatar photoIrena Kuczyńska28 lutego 20216min
Czoło-1.jpg
Siostry dominikanki z Broniszewic zachęcają do zakupu książki  „Bajka o chłopakach, pingwinach i miłości, która jest najważniejsza”. Publikacja  autorstwa Ewy Ruszkiewicz, już jest dostępna.
Dochód ze sprzedaży książki, wraz linkiem do audiobooka, zostanie przeznaczony na budowę nowej kaplicy, w której zmieszczą się wszyscy podopieczni Domu Chłopaków w Broniszewicach.
Żyjące na Antarktydzie pingwiny stały się promocyjnym hitem Domu Chłopaków w Broniszewicach. Opublikowany w internecie filmik, w którym mające do siebie dystans dominikanki naśladują chód pingwina, sprawił, że do Broniszewic popłynęły pieniądze. A siostry stały się rozpoznawalne w całej Polsce.
Przypomnijmy, że dzięki darczyńcom udało im się wybudować dom dla 56 niepełnosprawnych chłopaków, zadbać o otoczenie, w tym zagrodę dla zwierząt, szkołę, ogrodzenie, Warsztaty Terapii Zajęciowej, elewację pałacu TUTAJ, rozpocząć budowę nowej kotłowni  TUTAJ, zainspirować anonimowego sponsora do budowy domu dla 12 wychowanków dotkniętych autyzmem.
Szczegóły TUTAJ
A teraz rozpocząć budowę nowej kaplicy, w której zmieszczą się wszyscy mieszkańcy Domu Chłopaków a ci na wózkach, bez problemu, tam wjadą ze swoimi opiekunami.
Siostry, zwane Bronkami, zadziwiają świat swoją miłością do cudzych dzieci oraz kreatywnością w zdobywaniu pieniędzy. Nie ograniczają się do wyciągania ręki, ale też coś dają od siebie. Najnowszym pomysłem jest książka, w której siostry pingwinki Eliza i Tymka,  uzbrojone w radość i miłość, wyruszają wraz z Chłopakami, na nietypową misję w lodowe przestrzenie Antarktydy. Książkę można kupić przez internet.
Wszelkie informacje o życiu w Domu Chłopaków, na bieżąco publikowane są  na stronie TUTAJ
i na facebooku TUTAJ

Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska