Zawarczą motory w Choczu

Irena Kuczyńska5 lipca 20193min
zlot2.jpg

Trzy dni potrwa V Jubileuszowy Motocyklowy Westernzlot Iskra MC Poland 2019 w Wiosce Indiańskiej w Józefowie koło Chocza.

Wśród atrakcji przejażdżki czołgiem, parada motocykli na rynku w Choczu, koncerty m.in. zespołu Chłopcy z Placu Broni.

Zawarczą motory w gminie Chocz. W ubiegłym roku na Westernzlot do Józefowa dotarło ponad 1000 osób, w paradzie niedzielnej uczestniczyło kilkuset motocyklistów. W tym roku może być ich więcej, bo chocki zlot staje się imprezą coraz bardziej znaną w Polsce.

Zlot to zabawa, koncerty, integracja w plenerach, namiotach i tipi wioski indiańskiej. Już od piątku możliwość przejażdżki wojskowym pojazdem opancerzonym, jeśli pogoda dopisze, loty paralotnią. W niedzielę od 12.00 parada motocyklistów, która dotrze do rynku w Choczu, gdzie odbędzie się pokaz akrobacji na motocyklu.

“Zlot jest ogólnodostępny, każdy może przyjechać do Józefowa. W pakiecie zlotowym blaszka oraz udział w losowaniu nagród, gdzie główną jest motocykl” – powiedział radiu Centrum Maciej Kiełbasa – sekretarz Klubu Motocyklowego Iskra MC Poland w Choczu.

Chocki klub zrzesza 15 pasjonatów, jest członkiem Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych, chętnie włącza się w akcje charytatywne.