Iskra dla Antosi

Irena Kuczyńska30 marca 20193min0
Rap-dla-Antosi.jpg

W sobotę o godzinie 18.00 w „Twierdzy nr 9” w siedzibie klubu motocyklowego Iskra MC Poland/Chocz w Kuźni  rozpocznie się impreza charytatywna dla Antosi z Pleszewa, która dwa lata temu doznała oparzeń III stopnia.

Leczenie i rehabilitacja kosztują, dlatego motocykliści postanowili dziewczynkę wspomóc.

Z tragicznego wypadku, roczna  Antosia wyszła z poparzeniami brody, klatki piersiowej, kończyny górnej lewej i dolnej lewej. Jest podopieczną fundacji Humana, która zrefundowała koszt zakupu 3 ortez uciskowych oraz 3 operacji. Ostatnia odbyła się  8 marca.

Członkowie klubu motocyklowego Iskra MC Poland/Chocz wspierają rodzinę dziewczynki. Dochód z sobotniego koncertu, z udziałem zespołów: Chudy LZC, Roger, Dusio, MajkeL MF i Mino MF, będzie przeznaczony na jej rehabilitację.

Prezes klubu Łukasz Sokalski zapewnia radio Centrum, że atrakcji na sobotnim koncercie nie zabraknie. Na pierwszym miejscu muzyka i DJ DEJW. Ale też licytacja  koszulki  z podpisami znanych postaci polskiej sceny hip-hop, pamiątkowe zdjęcia na prawdziwym  motocyklu żużlowym oraz degustacja pieczonego prosiaka. A wszystko to za wrzut do puszki na rehabilitację małej Antosi.

Antosię możecie wspierać:
1️⃣ Poprzez zrzutkę ⬇️
https://zrzutka.pl/na-leczenie-i-rehabilitacje-antosi

2️⃣ Przekazując 1% ⬇️
KRS 0000460069 z dopiskiem DLA ANTONINY

3️⃣ Wpłacając na numer konta ⬇️
34 8407 0003 0326 0667 2000 0001
w tytule DLA ANTONINY