Marszew zaprasza na Jesienne Targi Rolno – Ogrodnicze AGROMARSZ

Avatar photoIrena Kuczyńska26 września 20232min
Plakat-JTR-O-Marszew-640x8971-1.png
Kukurydza, odnawialne źródła energii dla rolnictwa i wielkopolskie smaki - to główne tematy Jesiennych Targów Rolno - Ogrodniczych AGROMARSZ koło Pleszewa,

Targi odbędą się w niedzielę na terenie Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Marszewie. Zaprasza dyrektor Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego

Przyjazna energia

Tradycyjnie jesienna edycja targów AGROMARSZ przebiegnie pod hasłem „Przyjazna energia w domu i zagrodzie”. Organizatorzy zapewniają, że będzie możliwość rozmowy z ekspertami na temat wprowadzania energooszczędnych rozwiązań w swoich domach i gospodarstwach.

Drzewka i kukurydza

Odwiedzający tereny targowe będą mogli obejrzeć nowoczesny sprzęt rolniczy ale też nabyć ciekawe akcesoria do domu i do ogrodu. Nie zabraknie w niedzielę sadzonek drzew, krzewów, kwiatów. W programie jest też prezentacja kolekcji odmian kukurydzy na poletkach demonstracyjnych.

Piknik Kobiet Gospodarnych

Podczas AGROMARSZU zostaną ogłoszone wyniki konkursu kulinarnego Skarby Wielkopolskiej Spiżarni. Laureatki otrzymają nagrody. W samo południe, pod namiotem, rozpocznie się III Piknik Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych, gdzie członkinie KGW zaprezentują popisowe potrawy i swoje rękodzieła.

Pokaz recyklingu

O 13.30 rozpocznie się  pokaz artystycznego recyklingu pt. „Jesienno – ekologiczne impresje w kolażu”.  Jesienne Targi Rolno – Ogrodnicze AGROMARSZ potrwają od 9.00 do 16.00.


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska