Koncert dla Serca Jezusowego przed Zajezdnią Kultury

Avatar photoIrena Kuczyńska3 czerwca 20236min
345069214_259961163284571_701490441438309898_n-1280x851.jpg
W Lenartowicach trwają przygotowania do "Koncertu dla Serca Jezusowego", który odbędzie się w Boże Ciało o godzinie 19.00 na torowisku przed Zajezdnią Kultury.
Na 4. koncert z tego cyklu zaprasza Schola Lenartowicka oraz zespół Sound of Heaven. Muzycy i wokaliści ćwiczą, żeby nie zawieść swoich fanów. „Koncert dla Serca Jezusowego” odbędzie się 8 czerwca w Boże Ciało o 19.00 przed Zajezdnią Kultury w Pleszewie.
Podbili serca pleszewian
Pierwszy koncert, jeszcze pod hasłem „Przystanek Jezus”, odbył się 5 lat temu na pleszewskim Rynku. Wtedy młodzi pod batutą Julii Piotrowskiej, dziś już Sołtysiak, zadebiutowali i z miejsca podbili serca pleszewian.
Kolejne koncerty z okazji Bożego Ciała odbywały się już na zrewitalizowanych terenach pokolejowych. Tak będzie i tym razem.

Stare aranżacje i nowe utwory

Schola Lenartowicka oraz zespół Sound of Heaven ostro ćwiczą – odświeżają nieco zakurzone aranżacje pieśni już wykonywanych jak „Schowaj mnie” czy „Nie nam Panie, nie nam”. Powtórzą też utwory, które wykonują na wszystkich swoich koncertach. Zaśpiewają swoje utwory autorskie jak „Pomiędzy nami idziesz Panie” i „Wszyscy ludzie klaszczą w dłonie”. Ale będą też nowości – zapowiada Julia Piotrowska – liderka zespołu.

Zrzutka na sprzęt
Przedsmak koncertu dają filmiki z prób, umieszczane na profilu społecznościowym  TUTAJ Jest tam też informacja, że podczas koncertu będzie można wesprzeć plany zakupu własnego nagłośnienia, co możliwi Scholi organizowanie koncertów w miejscowościach, które nie są w stanie zapewnić odpowiednich warunków technicznych. Zbiórka pieniędzy odbywa się na portalu zrzutka.pl https://zrzutka.pl/9cdv9p
Zagrają i zaśpiewają
  Schola Lenartowicka 1. Sara Piotrowska 2. Patrycja Jabczyńska 3. Nina Jezierska 4. Anita Łuczak 5. Oliwia Antczak 6. Anna Kuchta 7. Beata Derezińska 8. Lena Mrozińska 9. Martyna Wojciechowska 10. Weronika Waliszewska 11. Wiktoria Markiewicz
Zespół Sound of Heaven 1. Adrianna Zagrodnicka – I skrzypce 2. Piotr Kuchta – I skrzypce 3. Martyna Sokowicz – II skrzypce 4. Milena Walendowska – II skrzypce 5. Mateusz Wegner – gitara 6. Mateusz Antczak – gitara basowa 7. Damian Kuczyński – instrumenty klawiszowe 8. Dominik Jagielski –konga, bongosy, perkusjonalia 9. Marcin Sołtysiak – perkusja

Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska