Kto po Ferencu?

Avatar photoIrena Kuczyńska16 kwietnia 20183min
Marcin-Ferenc2-czoło.jpg

Gmina Gołuchów ogłosiła konkurs na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Z pracy w Gołuchowie odchodzi Marcin Ferenc.

Był tu 17 lat. Współpracownicy żałują, że tracą takiego szefa. Podopieczni też.

Marcin Ferenc zostawia poprzeczkę ustawioną bardzo wysoko. Na portalu internetowym pisze, że w ciągu 17 lat uczestniczył w pozyskiwaniu dla gminy Gołuchów 120 000 000 złotych m.in. z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Z Mirosławem Maruszewskim - prezesem Stowarzyszenia Mieszkańcom Gminy Gołuchów - kwiaty dla współpracownic na Dzień Kobiet

15 lat temu współtworzył Stowarzyszenie Mieszkańcom Gminy Gołuchów, którego jest wiceprezesem i w którym nadal zamierza działać, także po odejściu ze struktur GOPS.

To z Marcinem Ferencem kojarzyć się będzie Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Zajadalnia”, Kanapki dla seniora  dla seniora https://irenakuczynska.pl/kanapki-dla-seniora/, Stowarzyszenie Senior XXL, Pudełka życia, czy socjoterapeutyczne kolonie dla dzieci.

Współpracownicy mówią, że był wizjonerem, rzucał pomysły, które oni zrealizowali, nawet w dni wolne od pracy, kiedy organizowali dzień seniora czy wigilię dla samotnych.

Sam Marcin Ferenc podkreśla z uznaniem ” często tworzyliśmy coś z niczego, a raz po raz, dokonywaliśmy niemożliwego”.

Jednak uznał, że przyszedł czas na nowe wyzwania. I on będzie je podejmował od 1 maja w nowym miejscu.

Ale na portalu społecznościowym zapewnia gołuchowian „nadal będę Waszym kolegą, znajomym, Marcinem, Giertychem, Frytosem i jak tam mnie jeszcze nazywacie”.

Źródłohttp://www.rc.fm/news/goluchow-kto-po-ferencu.html


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska