Połączyła ich praca w Domu Chłopaków w Broniszewicach

Avatar photoIrena Kuczyńska16 czerwca 20245min
447901403_489552423587991_3018254882024904668_n-1280x960.jpg
Ich miłość rozkwitła w Domu Chłopaków w Broniszewicach. On pojawił się w Bronkach pierwszy, ona przyszła do pracy w ubiegłym roku. Amor wypuścił strzałę i zaiskrzyło. Kilka dni temu Ada i Kamil wzięli ślub. Wśród gości weselnych nie mogło zabraknąć delegacji Domu Chłopaków
Ślub

Kamil Kaczmarski pojawił się w Domu Chłopaków w Broniszewicach. Przyjechał spod Sandomierza i zaczynał jako wolontariusz. Jest terapeutą integracji sensorycznej – kynoterapeutą i alpakoterapeutą – chłopcy go uwielbiają, opiekuje się psami, organizuje ciekawe zajęcia, wyjazdy, wycieczki. O czym często pisze na swoim profilu:TUTAJ

Czas gratulacji

Ada Juszczak przyszła do pracy w Bronkach w ubiegłym roku. Mieszka niedaleko Broniszewic, w Grodzisku. Też jest terapeutką. Młodzi zaczęli pracować razem. I zaiskrzyło – co podkreślają współpracownicy – amor wypuścił strzałkę. Celnie. Kilka dni temu młodzi połączyli swoje losy w kościółku św. Mikołaja w Grodzisku. Na ślubie a potem na weselu była obecna delegacja Domu Chłopaków w Broniszewicach – czyli siostry, pracownice świeckie no i chłopaki, dla których Ada i Kamil – już Kaczmarscy, są idolami.

Nasza Adunia i Kamil – fajna para, przesympatyczni i pozytywnie zakręceni. Chyba tak miało być, że spotkali się w Bronkach- uważa Natasza Lenart – uczestniczka uroczystości weselnych – koleżanka z pracy.

Delegacja Domu Chłopaków na ślubie

Aktualnie młoda para przebywa w podróży poślubnej nad morzem, o czym Kamil pisze na swoim profilu na Fb. Gdzie można znaleźć też relacje z zajęć przeprowadzanych z chłopakami. Dominikanki na swoim profilu cieszą się, że „Nasz Kamil znalazł żonę” i życzą parze pięknej miłości.

Na ślubie
Na weselu
Delegacja na ślubie

Czytaj: Nagroda Janusza Korczaka dla Domu Chłopaków w Broniszewicach

Chłopcy z Broniszewic uczestniczyli w Mili Miejskiej w Starym Browarze

Czuły kościół odważnych kobiet na liście bestselerów

Czuły kościół odważnych kobiet

Bajka o chłopakach, pingwinach i miłości z Broniszewic

 


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska