Były wolne miejsca na szczepienia seniorów w PCM

Avatar photoIrena Kuczyńska19 lutego 20214min
Szczepienia-czolo.png
Dobra wiadomość dla seniorów z powiatu pleszewskiego powyżej 70 roku życia, którzy chcieliby się zaszczepić przeciwko COVID-19.
Pleszewskie Centrum Medyczne ma jeszcze wolne miejsca i można się zapisywać na immunizację. O przyjęciu pacjentów na listę decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby chętne, które spełniają kryteria wiekowe, mogą dzwonić  nie  na  ogólną infolinię, a bezpośrednio do szpitala pod numer telefonu  62 74 20 907 i tam dokonać zapisu. Punkt telefonicznej rejestracji czynny jest  od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 14:00.

– Do tej pory udało nam się zaszczepić 570 seniorów. Z  tego pierwszą  dawkę przyjęły już  454 osoby, a po drugiej dawce jest 116 osób– informuje Błażej Górczyński, prezes PCM.

Szczepienia dla seniorów są prowadzone we wtorki, środy i czwartki w punkcie szczepień znajdującym się w Pleszewskim Centrum Medycznym.

Z kolei w poniedziałki i piątki odbywają się szczepienia nauczycieli. Szpital przypomina też, że o przyjęciu biopreparatu  decyduje lekarz, który  przed samym szczepieniem zawsze ocenia stan zdrowia pacjenta.


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska