Targi Pracy z udziałem pracodawców odbędą się w Kasynie

Avatar photoIrena Kuczyńska4 kwietnia 20233min
36.jpg
Młodzieżowe Centrum Kariery w Pleszewie organizuje 19 kwietnia Targi Pracy z udziałem doradców zawodowych oraz pleszewskich firm otwartych na zatrudnienie

 

Targi Pracy odbędą się w kasynie w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, które jest współorganizatorem wydarzenia.

Pracodawcy z ofertami

Targi Pracy mają być szansą dla osób, które na rynek pracy wkraczają ale też dla bezrobotnych lub tych, którzy rozważają zmianę pracy. W wydarzeniu, organizowanym przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Pleszewie, zapowiedzieli swój udział przedstawiciele pracodawców w tym z branży handlowej, cukierniczej, stolarskiej, opieki nad osobami starszymi, restauracje, firmy skupujące złom, producenci drzwi, rolet, kotłów, największej pleszewskiej firmy produkującej obrabiarki sterowane numerycznie.

Targi Pracy
Policja, straż, służba więzienna

Nie zabraknie przedstawicieli Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kaliszu, 16 Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie, Komendy Powiatowej Policji w Pleszewie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie czy Aresztu Śledczego w Ostrowie Wielkopolskim, którzy będą mówić o pracy w służbie więziennej. Wśród partnerów wydarzenia jest Państwowa Inspekcja Pracy i Powiatowy Urząd Pracy w Pleszewie.

Doradzą, pomogą, podpowiedzą

Targi Pracy to możliwość bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi, którzy pomogą w sporządzeniu CV, podpowiedzą jak się przekwalifikować, wchodzącym na rynek pracy pomogą określić swoje zawodowe predyspozycje – podkreśla doradca zawodowy Sonia Grześkiewicz – Wojtczak.

Targi Pracy


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska