Ważne informacje na Wszystkich Świętych

Avatar photoIrena Kuczyńska29 października 20192min
cmentarz.jpg

Zmiana organizacji ruchu w Pleszewie na ulicy Kaliskiej przy cmentarzu.

Od skrzyżowania z ulicą Wodną – Piaski do skrzyżowania z ulicą Niepodległości od czwartku godz. 6.00 do poniedziałku godz. 6.00 obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu.

Do centrum Pleszewa, przez cały weekend, nie wjedzie się z krajowej „12” ulicą Kaliską. Trzeba dojechać do pierwszych świateł i zjechać w ulicę Kilińskiego.

Nawiedzający cmentarz przy ulicy Kaliskiej mogą zaparkować samochód na miejscach postojowych na odcinku gdzie obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu, na lewym pasie ruchu a także na Starym Targowisku.

W piątek 1 listopada i niedzielę 3 listopada można skorzystać z parkingu przy markecie LIDL, ale w czwartek i w sobotę parking służyć będzie tylko klientom marketu.

1 i 2 listopada Pleszewskie Linie Autobusowe uruchamiają 6 kursów autobusu od szpitala przy ul. Poznańskiej do cmentarza komunalnego przy ul. Piaski przez ulicę Kaliską przy cmentarzu.

Pierwszy kurs spod szpitala godz. 9.10, ostatni 14.10. Pierwszy spod cmentarza 9.40, ostatni 14.40. Osoby, które ukończyły 60. rok życia podróżują autobusem za darmo. I wygodnie mogą dojechać do obu cmentarzy i wrócić.


Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska