Aleją Gwiazd z Dorotą Wróblewską po pomoc dla Olusia

Avatar photoIrena Kuczyńska26 listopada 20225min
koncert-charytatywny-1.png
W niedzielę w Zajezdni Kultury w Pleszewie odbędzie się koncert charytatywny "Aleja Gwiazd" połączony ze zbiórką pieniędzy na leczenie Olusia Nowackiego. 

Pleszewianka Dorota Wróblewska – wokalistka, pianistka, trenerka wokalna wraz z zespołem Studio Happy Singers wykona piosenki lat 80. we własnych, oryginalnych aranżacjach na głosy i fortepian. Będzie to koncert „Aleja Gwiazd”.

Babcia Dorota dla Olusia
Od trzech lat wnuk pleszewskiej radnej, przewodniczącej Osiedla „Wokół Wieży”, społeczniczki Doroty Żarnowskiej, zmaga się z neuroblastomą IV stopnia.
Od trzech lat babcia niezmordowanie zbiera pieniądze na leczenie ukochanego wnuka. Kwestuje, organizuje zbiórkę puszek, zakrętek, sprzedaje wykonane przez siebie świąteczne stroiki, zachęca do przekazywania 1 % podatku.
W lipcu, były już wykupione bilety na leczenie w Nowym Jorku, ale okazało się, że stan zdrowia dziecka na to nie pozwala. Teraz pojawiła się nadzieja na leczenie w Barcelonie.
Tymczasem w niedzielę Oluś jedzie z mamą na kolejny, już 7. zabieg chemioimmunoterapii w Krakowie.
Aleja Gwiazd
Tego samego dnia o 17.00 w Zajezdni Kultury rozpocznie się koncert „Aleja Gwiazd”, podczas którego odbędzie się zbiórka na leczenie dziecka. Będą magnesiki, kalendarze, stroiki za wrzuty do puszki.
Będzie szalona muzyka lat 80. w  oryginalnych aranżacjach na głosy i fortepian autorstwa pleszewianki Doroty Wróblewskiej. Przeboje  m.in. Ewa Bem, Grażyny Łobaszewskiej, Seweryna Krajewskiego, zespołu Lombard i Bajm zaprezentuje Dorota oraz uczniowie Studia Edukacji Wokalnej Studio Happy Singers.
.

Info Pleszew - Irena Kuczyńska - logo


© 2022 – Info Pleszew – Irena Kuczyńska